Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetbe? Szerintetek mit csináljak? Most vagyok az 50. óránál

Figyelt kérdés
és 3 szor mentem már el forgalmi vizsgára és nem sikerült. Vizsga előtti nap mindent megcsináltam, viszont vizsgán meg annyira izgultam. Hogy mindent elrontottam. Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, a 2. vizsgán azt mondta a vizsgabiztos h az autót tudom már kezelni de ugye voltak hibáim amit én is láttam.3 szorra meg már annyira elrontottam h nem jól fordultam meg, meg az autót sem tudtam kezelni. Egyszerűen a vizsga gondolatától rosszul vagyok. Pihentetni a vezetést nem kéne mert akkor meg jobban kiesek.
2014. jún. 19. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy nem vizsga, csak próba.
2014. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Mást nem tudok mondani mint hogy gyakorolj tovább. Ha forgalomban jön rád ez az izgulás akkor abból komoly baleset is lehet. Amíg ezt nem tudod legyűrni addig ne legyen jogsid.
2014. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű dolog ez... Már megszerettem a vezetést is de mégsem úgy mentem ahogy kellett volna :(
2014. jún. 19. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy órája vizsgáztam, elsőre ment.

Annyi a lényeg, hogy lazulj el, és a forgalmat figyeld ne a vizsgabiztost...

Ennyi.

2014. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszel, ez fél siker. A lényeg, hogy próbálj minél nyugisabb maradni, általában ha az ember görcsösen figyel rá, hogy mindent jol csináljon olyankor követi el a legamatőrebb hibákat.
2014. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!