Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet füstöltetni a...

Hogyan lehet füstöltetni a diesel motort?

Figyelt kérdés
Adott egy diesel autó, ami alap esetben egyáltalán nem kormol, viszont én szeretném, ha néha mégis felhőt eregetne. Hogyan lehet ezt megvalósítani? Láttam olyant, hogy a turbó nyomócsövére szereltek egy kis szelepet, és azt nyitogatták.

2014. jún. 20. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha mechanikus adagolós akkor a füstcsavaron tekerni kell, így többet kap majd az anyagból, de szerintem ne tekergesd csak úgy... ( Itt egy példa : http://www.youtube.com/watch?v=YKy6qHN_EBs )
2014. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

"viszont én szeretném, ha néha mégis felhőt eregetne."

Én meg azt szeretném ha ilyenkor mögé térdelnél és letüdőznéd. Aztán meg azt is szeretném, hogy ha már összejött a tudőrák, akkor a TB ne fizesse a kezelésed...

2014. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Igazi lúzer ötlet!

Majd a rendőr lekapja a rendszámodat alkalmasint!!

2014. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
10 emberből 8-nak a füstölő autótól az ugrik be, hogy szétment a motorja. Csak égetnéd vele magad. Nameg gondolj arra is, milyen lenne, ha épp te mennél egy jól kormoló autó előtt és fulladoznál. Ha egy asztmás megy mögötted, azt simán kinyírod ezzel. Tudom, téged nem érdekel sem a többi ember, sem a környezet.
2014. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsétlen Smoke&Charm fan -_-
2014. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
ááá hagyjátok már, ez a yolo mostanába , egyálltalán nem menő mielőtt azt hiszed ...röhejes inkább hogy a sok diesel golfos füstölteti....
2014. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
rugdos meg a kipufogót indulás előtt a garázsba...
2014. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet nekik elfelejtettek szólni, hogy az igazi autóknál nem a kipufogó füstöl:

https://www.youtube.com/watch?v=TOizk8vCgsM

2014. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kettedik vagy harmadik gulf át alany?
2014. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek, már régen füstöl a f o s talicskájuk, csak nem látnak hátra a nagy füsttől!
2014. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!