Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a hátramenet a hatsebe...

Hol van a hátramenet a hatsebességes VW Golfban?

Figyelt kérdés

Nezzetek szokenek, de meg sosem vezettem ilyen autot. A rükverz az 1-es mellett, balra fent van es hiaba tolom arra, csak egyesbe tudom rakni.

Olvastam, hogy jo erosen, balra es fel, de ez auto nem akarja az igazat. Van valami ötletetek?


2014. jún. 21. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nem is fog menni. Lenyomod a kart, majd balra-előre és lám, ott lesz a hátramenet. A VW-eken így reteszelik a hátramenetet, nehogy 1-es helyett véletlenül hátrafelé indulj el.
2014. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lenyomod, magad felé húzod és fel.

BMW-ben van úgy hogy erősebben kell magad felé húzni és fel.

2014. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sebváltó lenyom (bátran, nem kell finomkodni), magad felé húzod, és feltolod rükibe.

Amikor átvettem az autóm, nekem is okozott némi fejtörést. Először erősebben próbáltam (BMW-s múlt), aztán kerestem mit kell felhúzni a sebváltón, semmi.. Véletlenül jöttem rá, amikor már kezdtem idegbajos lenni, és már rátámaszkodtam, akkor ment le..:D

2014. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 lehetőség lehet: le kell nyomni, fel kell húzni, vagy erősebben oldalra húzni
2014. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!