Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel nehezebb egy kerekezni...

Mivel nehezebb egy kerekezni motorral vagy biciklivel?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudd egy kerekezni biciklivel annak könnyebb megtanulni motorral is?

2014. jún. 22. 01:06
 1/7 Bajer ***** válasza:
Biciklivel mert a hátsó féket is húzni kell hozzá kissé+taposni a pedált+kapaszkodni, míg motornak csak a gázt kell húzni+kapaszkodni és már emeli is az elejét.
2014. jún. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ.
2014. jún. 22. 03:28
 3/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg, motorral biztos hogy nehezebb...
2014. jún. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biciklivel nehezebb, mert a lábaddal pedálozva kell kifejtened akkora forgatónyomatékot, hogy meg tudd emelni az elejét. Ami mondjuk ha 100 kiló vagy, nem egyszerű mutatvány. A motoron meg csak a gázt kell húzni.
2014. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biciklivel egyszerűbb megtanulni. Csináltam mind2-vel. Egy jó biciklivel alacsonyabb sebességben könnyen meglehet eelni, ha hátraviszed a testsúlyod, mert a bicikli azért elég könnyű, utána ha tudsz stablian menni a holtponton egyensúlyozva, utána lehet feljebb váltani egykeréken és gyorsabban tekerni, motoron is a profibbak tudnak váltani 1keréken. (nem árt ha egy ujjad a hátsóféken van hogyha hátra akarnál esni véletlen akkor visszahozd az elejét). Motorral kezdeni azért ijesztőbb nagyobb a súly, nagyobb motornál meg ha akár egyesbe felrántod az elejét már elég nagy a tempo egy bicajhoz képest. Persze nem mind1 milyen motor, egy erősebb gépnél ha véletlen kicsit nagyobb gázt húzol mikor emelkedik az eleje pikk pakk hátrazakózhatsz, bicajnál azért nehéz rajta akkorát tekerni hogy egyből hátrafele beleállítson a földbe. Lényeg hogy szerintem ha egy normális biciklivel tudsz normálisan egykerekezni, akkor könnyebb motorral is megtanulni, bár én csak kisebb motorkkal csináltam.
2014. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz egykerekezni, akkor egyikkel sem nehéz. Ha nem tudsz még, akkor mindkettővel nehéz.

Megtanulni a biciklin ajánlatosabb, kisebb tömege miatt kevésbé tör össze, ha rád esik.

2014. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2014. jún. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!