Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G autóba milyen...

Opel astra G autóba milyen motorolajat keressek?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá hogy internetről kéne rendelni, szabad onnan rendelni? mivan ha valami több éves olajat küldenek?

tehát a régi olajak 100 évig se mentek tönkre elálltak, a mostani olajokat meg max évente le kell cserélni még ha meg sincs az üzemóra vagy a km az autóban.

és ha valami több éves olajat küldenek akkor mivan?

szoktatok netről olajat rendelni? vagy inkább vegyem boltban? boltban drágább.

de valami weobldalt tudnátok ajánlani? meg hogy milyen tipusút, 10W-40-es kell bele, de mondjuk motulnál is van olyan hogy 2100 meg 5100 meg ilyesmik, milyen kell bele? vagy milyent ajánlotok?


2014. jún. 22. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

állítsd be a motortipust...

De vigyázz mostanság hamisitják is a castrolt...

a 4 L minimum 8-9e ft

2014. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én most vettem a Castrol mintaboltban 6700-ért 4 litert.

Elvileg eredeti.Van valami matrica is rajta.

2014. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Castrol Magnatec

10W40

megbízható forrsából vedd.

De mivel az olaj jövedéki termék lett, így kicsit mintha vissza szroult volna a hamisítás

2014. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Castrolt sohase teszek bele.
2014. jún. 23. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
akkor tegyél bele tescosat...
2014. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

castrolt a környéken még azok a boltosok sem ajánlják akik castrolt is forgalmaznak.

castrolt rengetegen hamisítják meg stb...

2014. jún. 23. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet! Mondjuk én 5200 -ért szoktam venni a 4l GM olajat, 1100 Ft a GM olajszűrő, meg kb 1000 Ft a levegőszűrő.

Igaz itt nincs, de a benzinszűrő is olyan 1200 Ft körül van (SCT), a pollenszűrő meg 5-700 Ft.

2014. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz.

és ezt ingyen kihozzák?

2014. júl. 8. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello. 7-es vagyok újra. Azt nem tudom, h kiviszik-e ingyen, általában szokott lenni olyan, hogy bizonyos értékhatár felett ingyenes a szállítás.

Ezen az oldalukon leírják, hogy a rendelt termékek átvehetőek személyesen is, az üzletükben. (Bp. IV.ker.)

[link]


De nem azért mutattam meg neked ezt, hogy innen rendelj, hanem csak, hogy ezt a márkát. (gyári GM)

Nem tudom hol laksz, de menj be a hozzád legközelebb eső autósboltba és kérdezd meg, hogy náluk lehet-e kapni. Árban nem hiszem, hogy nagy eltérés lenne.

2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!