Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az volna a kérdés hogy bizonyo...

Az volna a kérdés hogy bizonyos autó típusoknak a teljesítmény grafikonját hol tudom megnézni megnézni egy bizonyos típus a BMW E46 318 érdekelne?

Figyelt kérdés
De más tipusú autók is érdekelnének első sorban BMW Audi VW esetleg merci
2014. jún. 22. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges volt kiemelni csak a típust, mert egy bizonyos széria több motorral is készül. Az E46 318i-ből van 118Le/180Nm (a facelift előtti) és 143Le/200Nm (a faceliftes) és háromféle motorkód is. A többi autóból még ennyi konkrétumot sem írtál.

A google kidob egy rakás grafikont, csak válogatni kell:

[link]

Milyen célból érdekel? Vásárlás, vagy tuning műhelyt nyitnál?

2014. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából autó vásárlás előtt állok és olyan autót szeretnék ami relatíve sportos de mégsem benzin temető! a grafikonok azért is érdekelnének mert így könnyebb összehasonlítani egy egy autót mert nem mindegy hogy oda írják 130 LE 190Nm de hogy azt milyen intenzitással éri el az nem derül ka max csak hogy milyen fordulaton.Gondolom az audi A4 (8D,B5) 1.8T 20V jobb görbével rendelkezik mint a BMw E46 320i pedig a lóerő megegyezik de a NM nem ráadásul az audi ezen tipusa elég hamar leadja a max nyomatékot ami nem szerencsés
2014. jún. 23. 23:18
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha itt tartunk akkor ha valaki tudna ajánlani 1.8 és 2.0 ccm között 94től 2002 ig autot ami "megbízható" olcsó alkatrészek.Jelenleg németországban lakom és sürgősen kellene egy kocsi szart nem akarook de most nem tehetem meg hogy sok ezer eurot költsek.Így gondoltam szóba jöhet az E36 318 320 E46 318 320 esetleg audi 1.8T20V esetleg a VW Bora 2.0 kb ugyan annyit esznek a BMW tetszik sportos de félek hogy be lehet vele fürödni,sok a lestrapált verzió.
2014. jún. 23. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából kb. annyit tud a 320i, mint a faceliftes 318i. Vannak különbségek, nem csak a hengerszám, de most ahogy látom, a lényeg, hogy a 318-as kevesebbet fogyaszt.

Ha már szóba jött az Audi 1.8T, én azt választanám. Én ellenkezőleg érzem, elég jó móka, ha hamar jön a nyomaték, a gyűrődést bírja hosszú távon is, mert erre tervezték. Egy kicsit jobban is lehet tuningolni a turbós motort. A BMW motorjai is jók, az 1.8T is egy nagyon bevált, keresett motor. BMW-ből inkább egy kései E36-ot lenne érdemesebb keresni. Minden szempontból olcsóbb, mint az E46, a fogyasztása pedig kb. ugyanaz. Az E36-nak is van olyan 318-as motorváltozata, amely 140 lóerős, ez a 318is.

2014. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. jún. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!