Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olyan robogót (50köbc. )...

Ha olyan robogót (50köbc. ) veszek, aminek nincsenek papírjai, hogyan tehetem hivatalossá hogy az én tulajdonomat képezze, és ne érjen meglepetés (ha mondjuk lopott) később? Eredet vizsga létezik ezekre a kismotorokra?

Figyelt kérdés
sok hirdetésben látom,hogy papírok nélkül hirdetik az eladást,így olcsóbbak is valamennyivel,sőt,majdnem jelentős részük ilyen.biztosítást is akarok rá kötni,szóval hivatalosan menjen az egész,mert nem csak a tanyavilágokba akarom használni,ahol el lehet bújni a rendőrök elől.

#kismotor #robogó eladás
2014. jún. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen papírokra gondolsz?

Semmi más nem kell hozzá csak egy adásvételi,meg majd egy biztosítás.

2014. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megveszed irtok adásvételit, azon szerepel a motornak a száma, biztositást is erre kötöd a neten, innentől kezdve neked semmi dolgod, még ha lopott is lenne a rendőr nem kezd el utánna nézni a motor számnak hogy ezt ellenőrizze. Engem már sokszor megállítottak, összesen 4 dolog érdekelte őket:

jogsi van-e, motor 50ccm-e, adásvételit bemutatni, biztositást igazolni (kapsz ugye egy matricát a biztosítótól, ez igazolja, azt elég megmutatni, nekem a sisaktartóba van ragasztva, mert ha csak úgy nálad van a matrica beleköthet abba, hogy ezt akár több segédmotorhoz is használhatod)

2014. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek az az oka, hogy nem is kellenek semmi papirok rá :D Eredetvizsga sem.
2014. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólást,és bocs ha tudatlan voltam.
2014. jún. 23. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ezért létezik ez az oldal ;)
2014. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!