Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fogadott orvosa van...

Akinek fogadott orvosa van letezik hogy majd pl. amikor ugyeletes akkorra behiv es elinditja a szulest hogy biztos legyen a dolgaban, esetleg ne hetvegen vagy amikor nincs a varosban erje meglepetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden létezhet, orvos függvénye. Az enyémnél pl. tök kizárt, beszélj a sajátoddal.
2009. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már betöltöttem a 40.-et, és néhány apró aggodalomra való ok is volt, ezért beindította amikor dolgozott, majd ügyelt utána. Nem bántam meg, mert jó vele a viszonyom, és mindenképp vele akartam szülni. A szülésélményem is jó volt. Nincs ezzel baj szerintem.
2009. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt ügyeletes amikor beindult a szülés és nem is nagyon ért rá ahogy észrevettem, de bejött, levezette a szülést és végig ott volt! Másnap sem volt ügyeletes, de bejött csak miattam a kórházba, hogy megnézzen! Orvosfüggő!!
2009. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is így lesz,bár én kicsit félek az ilyen fajta szüléstöl,jobban szerettem volna megvárni otthon az idöt.39 hetes kismama
2009. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Létezik, hogyne létezne, minek jönne be munkaidőn kívül, ha ügyeletben is tud egy kis fekete pénz szerezni! Az ilyeneket szokta az orvosetika elítélni! És ha a gyereked nem ügyeletben akar megszületni hanem egy hét múlva? Ha nem lesz elég fejlett a tüdeje v akármilye? Ha te nem tágulsz annyira, és elakad valahol az erőszakos tágítás miatt? Ha a burokrepesztésnél a köldökzsinór leesika fej mellé (nagyon gyakori) kitolásnál akadályozza az oxigénellátást és fogyatékos lesz a gyerek? Akkor majd pereskedsz és bizonygatod h direkt ügyeletben indította meg a szülést? Kicsit nézz ennek utána, nem egy orvost zártak már ki a kamarából ilyen miatt, én még felfüggesztett börtönbüntetésről is tudok!

Szerintem ez nagyon kockázatos! A dokid pénzéhes és felelőtlen, értelmes doki ilyet nem csinál!

2009. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez elképzelhető. Mindkét keresztgyerekem is így született...
2009. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csinálnak ilyet, de csak akkor, ha a szülő nő is beleegyezik. Szerintem ki van zárva, hogy másképp legyen. Ha még nincs szó túlhordásról én biztosan nem egyeznék bele. Inkább szülnék az ügyeletesnél, amikor magától beindul.
2009. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha már fogadok orvost akkor elvárom h ne az legyen h a doki ügyeletbe direkt meginditsa...azért fizeted h ott legyen ha beindul!!!!!és nem azért h munka időbe elinditsa mert igy neki kényelmes!!!ey fillért nem adnék akkor neki
2009. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, nem egy orvos ellen volt is emiatt bírósági eljárás.
2009. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Létezik. Ha a tudtoddal csinálja, szerintem felelőtlen vagy, én nem engedném. De olyanról is tudok, akinek a tudta nélkül adtak indítószert és beindult a szülés...
2009. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!