Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a legjobb választás, illetve melyiknek kb mennyi lenne a fenntartása?

[link]

[link]

[link] ( [link] )


2014. jún. 23. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én a Golfot venném. Olcsóbb fenntartani mint a BMW-t és megbízhatóbb mint a Mégane.
2014. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdés még az lenne ezek közül melyikhez drágábbak az alkatrészek?
2014. jún. 23. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy közel egy árban vannak az új alkatrészek, persze a BMW-hez nagyrészt drágább. A Golfhoz sok utángyártott alkatrész van, a francia autókhoz én úgy tudom nem annyira sok. Jól megnézetném a Golf-ot (bár mindet meg kell természetesen), ez a fehér szín nekem picit arról árulkodik, mintha céges autó lett volna. Egyébként ha minden rendben van vele, akkor én ezt választanám.
2014. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam, csak én a Megane mellett 4-es Golfot meg 307-est néztem. Végül utóbbi lett, nem bántam meg, mert jó autó.
2014. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A BMW ezek között kakukktojás. Majd ha 30 éves leszel, stabil anyagi háttérrel akkor vegyél BMW-t. Vagy egyáltalán autót. Többet nem is írnék a hirdetettről. Aki ért hozzá az tudja miket sorolnék itt fel hirtelen felindulásból.

A Golf 5 már alakul választás témában, de még nem az igazi.

Lehet itt franciaautózni, legyinteni, de a legjobb választás a Megane lenne.

2014. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú az a bmw az olxen és a hahun. A gyerek nem gyengén analfabéta. Az autó "Magyar országi" :O Az ne is zavarjon,hogy MNE301 rendszámmal nemrég lett behozva külföldről. Kamuzik arról, hogy mennyit költött rá. Akkor miért adná el ilyen hamar? Még csak most hozta be. 316ci nem létezik. Chiptuningos. Csirkeháló az elején. Ezért ne vegyél béemvét. Csak ismerőstől.
2014. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!