Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autonak ezek kozul...

Elso autonak ezek kozul melyik lenne a legjobb valasztas?

Figyelt kérdés

Lany vagyok es napi hasznalatban lenne heti v kethetente 250 km megtetelevel


Kocsik:

Citroen c4 1.4 sx

HONDA JAZZ 1.2 S

PEUGEOT 307 Break 2.0 HDi Riviera

RENAULT

MEGANE Mégane Limousine

1.5 dCi Dynamique



Legalabbis ezeket neztem. Vagy tudtok ajanlani?

Elore koszi es bocs az ekezethiany miatt.



2014. jún. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül magasan a Jazz a legjobb, nagyon megbízható, jó a helykínálat.
2014. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Jazz-t mondanám, (úgy is, hogy Megane Limousine-om van és nincs rossz tapasztalatom vele.)
2014. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Jazz +1

C4 et meg almodban is keruld!

2014. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Jazz! Az összes közül toronymagasan a legjobb, meg amúgy is egy megbízható, jópofa kisautó!
2014. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
p307
2014. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 VarMa ***** válasza:
64%

Nos ilyen tavokra dizelt nem vennek mert feleslegesnek tartom. Ugyhogy szerintem maradj a benzines mellett.


Citroen C4: az 1.4-est kerulnem mert nem tul eros viszont erejehez kepest sokat eszik. Ami viszont nekem nagyon bevalt az az 1.6 110le-s benzines. Jol is megy es nem eszik olyan sokat mint az 1.4. Nekem kupem volt C4-bol (volt benzines es dizel is), nagyon szerettem oket es soha nem hagyott cserben egyik sem pedig egyiket sem kimeltem...


Honda Jazz: biztos jo, sokat tapasztalatom nincs vele, nem vagyok Honda parti...Illetve egy HOndam volt ami tetszett (98-as VTi Civic sedan)


Peu 307: ugyanazt mondom rola mint a C4-rol (ugyanazok a motorok vannak ebben is mint a citroenben)


Renault Megane: szinten keruld az 1.4-est, inkabb 1.6-ost nezzeges. A benzines renault-kban eloszeretettel szokott elronlani a trafo, erdmes tartani tartalekot a kocsiban, nem nagy dolog kicserelni. Illetve az 1.5DCi-nel erdemes kerulni a Delphi uzemanyagrendszerueket, elege hisztis...

2014. jún. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 307-esem van, meg vagyok vele elégedve (ő az: [link] ). Egyébként ha félsz a franciától (nem kell), akkor Jazz. De szerintem azt vedd, amelyik a legjobb állapotban van, mert nagyon nehéz jó autót találni, a kereskedők meg könnyen átvághatnak, ha nem értesz hozzá.
2014. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a fent emlitett 307ben az a jó, hogy nincs benne kettőstömegű, ill a turbó is egyszerűbb fajta.
2014. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek közöl a Jazz, egyértelmű.

De célszerűbb lenne egy német autóban gondolkozni.

Egy Opelt, még a Suzukinál is olcsóbban fenn lehet tartani. A VW-nek meg presztízse is van rendesen.

2014. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Honda Jazz-nek is jó presztízse van, nagyon jól tartja az árát, szóval ezzel sincs gond. A Volkswagen-nek hogy mekkora presztízse van abba ne menjünk bele, én úgy mondanám, hogy túl vannak árazva.
2014. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!