Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Typhoon jó robogó?...

Piaggio Typhoon jó robogó? Keeway Hurricane-hoz képest milyen?

Figyelt kérdés

Van egy Keeway-em, de úgy alakult, hogy egyik ismerősöm megvenné. Így lecserélném egy másik robogóra. Kinéztem egy Typhoon-t. Milyen robogó ez a Keeway Hurricane-hoz képest? Azzal semmi gondom nem volt eddig.


Mit érdemes tudni erről az olasz robeszről? Érdemes ilyet venni? Ki tudna esetleg személyes tapasztalatokat is mondani?



2014. jún. 24. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ha nem ajánljátok a Typhoon-t, akkor tudnátok más robogókat mondani? Nagytestű kellene, 120 ezer ft-ig.
2014. jún. 24. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most Typhoonom van, és nagyon szeretem. Jó az üléspozíciója, könnyű a szervizelése, sok hozzá az alkatrész. Úgy tudom, hogy egyedül az első teleszkópjai nagyon drágák, mert állítólag zsíros megoldással vannak csinálva, amit nem lehet javítani. De ettől eltekintve, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy keeway matrixról ültem át erre.
2014. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyél Malaguti f12-őt!
2014. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnál érveket mondani a Malaguti mellett?
2014. jún. 25. 16:47
 5/5 Norbi658441 ***** válasza:
Szerintem az olasz robogók a jobbak,csak azért is,mert gyorsabbak,és ha nagy a forgalom,jó ha van a robogónak egy jó sprintje,szerintem a keeway közelsem olyan jó,mint a piagggio.Ha belemész egy kátyúba,a keeway robogó nagyon elkezd rugózni,mint a buszsofőr ülése,ellenben a piaggio teleszkópjai sokkalta jobban meg vannak oldva,belemész a kátyúba akkor nem dob akkorát rajtad és jobban felfogja azt a kátyút
2014. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!