Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio Af 35 ZX robogómnak...

Honda dio Af 35 ZX robogómnak folyton fog az első féke (tárcsa fék), mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Már kétszer szétszedtük a féknyerget, kitakarítottuk, átmozgattuk, bezsíroztuk a dugattyút, minden egyéb, de ugyan az a tünet. A kérdésem az lenne, hogy a féknyeregnek, vagy fent a főfékmunkahengernek lehet inkább baja? Létezik konkrétan ehhez a típushoz javítókészlet?

2014. jún. 24. 23:04
 1/4 kata kata ***** válasza:

"Létezik konkrétan ehhez a típushoz javítókészlet?"

Biztos.hogy létezik,csak nem biztos,hogy lehet is kapni hozzá.Rendesen le lett légtelenítve a rendszer?!Akkor szokott így viselkedni ha maradt még benne levegő valahol. És még akkor is ha a főfékhenger ne megy vissza a helyére teljesen.Ergó nyomás alatt tartja továbbra is.

2014. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos eddig még nem találtam hozzá való javító készletet csak AF 25-28-as hoz van. Legutóbb szerelő szedte szét aztán hogy ő le légtelenítette-e rendesen azt nem tudom, szerintem jobban járok ha telesen szétszedem és tüzetesen átnézem. Viszont ha a gumi tömítés van elérve és amiatt nem megy vissza, egy gumi vacok miatt nem szívesen vennék egy egész féknyerget... Főfékmunkahengerrel ne foglalkozzak akkor nem valószínű hogy annak van baja?
2014. jún. 29. 13:56
 3/4 kata kata ***** válasza:
Nézd meg a főfékhenger dugattyúját,hogy rendesen visszanyomja a rugó alapállásba.Ahogy írtam ha nem megy vissza teljesen akkor nyomás alatt tartja lent a munkahenger dugattyúkat.
2014. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh értem bocsi félre olvastam ... :( Köszi megnézem!
2014. jún. 30. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!