Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudom eltuntetni a...

Mivel tudom eltuntetni a plexirol a higito altal okozott mattsagot?

Figyelt kérdés
Rafolyt az eszterhigito es valahogy elkene tunteti. Sos

2014. jún. 25. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Felpolírozod.
2014. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Letudnad irni pontosan mivel es hogyan jarjak el?
2014. jún. 25. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy sarokcsiszoló, meg kell venned egy polírozókorongot, meg polírpasztát. 10 perc alett megvan. Esetleg kézzel is megcsinálhatod, de azzal nem kapsz olyan egyenletes és szép felületet mint kézzel. Meg nem is 10 perces móka lesz.

Bár én azt mondanám, hogy keress meg egy profit ezzel, egyrészt a pótolhatatlan tapasztalat és szaktudás, másrészt az eszközök ára -amiket úgyis csak egyszer fogsz használni- talán kiadja egy szakműhely árát is.

2014. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen,jobb az ilyet profira bízni, mert házi machinációval még rosszabb is lehet. Az eszközök sem olcsók.
2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szerszámok megvannak, csak polirpaszta kell. Én magam akartam elvégezni mivel a szakműhelyekben elég magasak az árak.
2014. jún. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!