Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 525tds e39 és BMW 523i...

BMW 525tds e39 és BMW 523i e39 melyik lenne jobb választás, illetve melyikkel mik a jó és rossz tapasztalatok vélemények? Teljesítmény fontos, és csak ez a kettő játszik.

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 13:59
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
Tds hengerfejének nem túl jó a híre.
2014. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A TDS-es is jók voltak, a hengerfej gondok az első 300-350 000km után jöttek, úgy jó sok évvel ez előtt. xD


Ha a teljesítmény a fontos, akkor a benzines. A dízel nem fogja sokáig bírni ha tiprod. Bár ha tényleg a teljesítmény lenne a fontos, akkor nem ilyen új korukban 150 ló körüli gépekről szólna a kérdés :D

2014. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Teljesítmény fontos, és csak ez a kettő játszik."


Szerintem 523i, ha már nyomni is fogod, én ezt venném igaz lényegesen többet fogyaszt ha nem kíméled, de a TDS-ből csomó már hengerfejjavított, mert állítólag az az egyik gyengéje, és ezekbe mind sok kilóméter van, könnyű megfőzni állítólag BMW-s habitussal. Az 523i-vel ilyen gond nincs, és az 170 lóerős, azthiszem az nemis vanos-os vagyis 1 gonddal kevesebb...

2014. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó két évben vanos-os volt a 23i ( M52TUB25).
2014. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
értem, na mind1 ha vanos-os akkor is jobb mint a TDS
2014. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!