Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőjüket válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam? (SÜRGŐS és FONTOS! )

Figyelt kérdés
A volt barátommal másfél év után szakítottunk, mert hiába voltunk szerelmesek egymásba, folyamatos féltékenykedés és veszekedés vol, nekem pedig már nagyon elegem lett belőle. Plusz találkoztam egy olyan sráccal, akivel nagyon hasonlítunk és megkedveltem őt. Volt barátom mondta, hogy nem tud nélkülem élni úgyhogy megöli magát, de nem tette meg. Az új fiúval járok most és boldognak érzem magam, csak az a baj hogy nem vagyok még szerelmes belé és hogy elég zárkózott, ezért sokszor úgy érzem, hogy nem szeret, viszont a volt barátomat nem tudom elfelejteni. Pénteken beszéltem volt barátommal és hirtelen felindulásból felhoztam, hogy lehetnénk megint együtt, mert nagyon hiányzik. Viszont utána átgondoltam, hogy mi lesz hogy ha megint veszekszúnk és azt nem szeretném, ezért megmondtam neki, hogy lehet hogy nem jó ötlet, ő erre azt mondta, hogy gondoljam át ma estig és válasszak az uj fiú és közte, viszon ha nem vele leszek, akkor nem bír tovább élni és nyáron megöli magát, mert akkor úgysem találkozunk. Nem csak emiatt választanám őt, mert szeretem, de a másik fiúval is jól kijövök és boldog vagyom. Kérlek adjatok tanácsot minnél elöbb.

2014. ápr. 30. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki azzal fenyegetőzik hogy megöli magát azt rohadtul nem kell komolyan venni mert ezek az emberek a tipikus szájkaratésok! Jobban félti az az életét!
2014. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

akivel egyszer nem mukodott azzal nem fog tovabbra se.

emiatt a szar ongyilkosduma miatt meg mar onmagaban is keruld el jo messzirol.

2014. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas, hogy fenyeget, hogyha nem leszel vele, akkor megöli magát. Nem fogja megtenni, de ha ezzel fenyeget, akkor bár...

Egyébként szerintem egyiket se.

2014. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már alapjáva véve a szülei sem végzik épp jól a dolgukat... Szóval nem jó neki otthon... Meg közeli barátai se nagyon vannak, akik segíteni tudnának
2014. ápr. 30. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

1:"Az a baj hogy már alapjáva véve a szülei sem végzik épp jól a dolgukat... Szóval nem jó neki otthon... Meg közeli barátai se nagyon vannak, akik segíteni tudnának" Kiröl beszélsz???

2: Nagyon tapintatos a régebbi btod, hogy az öngyit csak ugy elhalaszja arra az idöre amikor te nem látod.

3: Döntsd el, hogy az állando veszekedés, féltékenykedés vagy a csendesebb szerelem kell neked? Esetleg valaki harmadik? Mennyi idös is vagy?

2014. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szerelem még kialakuklhat az új barátoddal, de ha az első szerelmed volt a másik fiú, akkor a szerelem nem biztos, hogy elmúlik.
2014. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A régi barátod egy barom, ha zsarolással akar magához láncolni? Mi lesz utána? "Kicsim, nem mennél ki nekem egy sörért? Nem akarnám megölni magam..."

Szerintem gyenge és beteg jellem amiért ilyen döntésre kényszerít. Eleve nem teszel ilyet olyannal akit szeretsz! Válasz helyett két józanító pofont érdemelne. Szerintem.

2014. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a második. Az első egy barom.
2014. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

5. - tényleg ő volt az első igazi szerelmem és tudom hogy hogy viselkedik, de mégis szeretem és nem szeretném ha baja esne

Az előző hozzászólásom rá vonatkozik és 18 éves vagyok...

2014. ápr. 30. 15:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen a masodik. Hagyd ot kibontakozni, nem tudom en ugy mennyire tudnek megnyilni ha a parom exe meg kepben lenne, raadasul fenyegetozne is. Az elsot meg iktasd ki orokre az eletedbol mert eleg abnormalisan viselkedik es ugy is folyton veszekedtetek.
2014. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!