Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Károsanyag CO kibocsátás?

Károsanyag CO kibocsátás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vásároltam külföldön egy mercedes benz s500 w220 as benzintemetőt, és le szeretném műszakiztatni, de a co értékem magas konkrétan meleg motornál fordulaton 0,68, és max 4 lehet az értéke, olvastam neten, hogy bioetanollal sokkal jobb az autó kibocsátása, mint benzinnél, ha felesbe tankolnám, és úgy mennék vele műszakira, akkor lehetséges, hogy 4 alá tudnám vinni?, és a bioetanoltol nem e lesz baja az autónak ( egyszeri rövid távú használat mellet.) Ha van valakinek vlami más ötlete, co csökkentésére, szívesen meghallgatok mindent!

2014. jún. 25. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

rakhatsz bele kulfoldon is lehet e10 et kapott :) amugy is hivatalos az etanol. az nem olyan mint az etolaj.

kiraly a gep? en is szeretem oket, anno 126 ot akartam, aztan omega lett belole.

most se tudom mi legyen a kovetkezo 126, 140, 220. amugy nalam se vacakoltak a vizsgan ezen, nem hinnem h nalad vacakolnak.

mennyi muszaki van meg, mert azt felaron rairathatod.

2014. jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, h mivel kulfoldrol behozott, es a nkh nal kell vizsgaztatni... Nos ott nem engedik at, h jó e? Qurvajóó:) mindenkinek tudom ajanlani, aki tudja tankolni!
2014. jún. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!