Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópálya díj fizetés nélküli...

Autópálya díj fizetés nélküli használat?

Figyelt kérdés

Ha felmentem a pályára, és kb 5 percet voltam fent, tévedésből... Valószínű hogy jön a csekk? (emlékeim szerint volt kamera, fix helyen)

Ha jön, mennyi, és mikor jön meg?



2014. jún. 26. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
20-30 ezer, én is jártam így kb. 2 éve csak már nem emlékszem mekkora volt az összeg. 2-3 hét max mire megjön, de lehet csak sima traffit láttál, és megúszod.
2014. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Elég sok ellenőrzési pont van, úgyhogy szinte biztos, hogy le vagy fényképezve. Nem számít, hogy 5 perc, vagy 10 perc, nincs "türelmi határ".

2014. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, h mindig a "hozzáértő" okoskodik a legjobban.

Én szintén voltam fent, küldtem utána smst aztán cső.

Semmi nem jött.

2014. jún. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a gyakorlatban működik az "utána fizetek" módszer, de csak aznap (amúgy a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. saját állítása szerint ilyen nem lehetséges).
2014. jún. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Azzal ne foglalkozz, én is olvastam, majd felhívtam őket.

Irányított kérdésekkel, logikusan ki lehet következtetni(mert imádnak ők is félrebeszélni, de nyilván az ügyintéző nincs felkészülve, h jól megbombázzák kérdésekkel), h utólag is lehet fizetni.

Azt, h aznap éjfélig vagy 24 órán belül nem tudom.

2014. jún. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vizéli László ***** válasza:

fateromnak egyszer karakter elírása volt a rendszámnál. 15 ezres csekk jött neki, minden nap amikor használta az autópályát 3-4 héten belül. Felhívta őket hogy van matricája és akkor derült ki a karakter elírás. így a sok 15 ezres csekk helyett csak valami pár ezer forintot kellett fizetnie ügyintézésre vagy javításra.

Én meg jártam úgy hogy M0-ról mentem fel a pályára Győr felé, azt hittem hogy Biatorbágynál lejövök utánna fizetős a pálya. M0 már biatorbágy után vezet rá a pályára. Legelső benzinkúton megálltam és vettem matricát. Nem jött így érte semmi csekk.

2014. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Na erről beszélek, de a sok idióta meg pontoz világba.

Remélem anyátok temetésén is ilyen aktívak lesztek.

2014. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7/7


mi van Pityu felbőszültél?

2014. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nomád74 ***** válasza:
Én már mentem fel autopályára tévedésböl györben az m-1 esre és székesfehérvárnál az m-7 esre egészen Pákozdig igaz motorral én nem füzetem utolag semmit és nem ii jött semmi
2014. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!