Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok oktatót ajánlani a...

Tudnátok oktatót ajánlani a csigavérnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sikeresen leraktam a kresz vizsgát, addig jól is ment minden. Most, hogy oktatót keresek, rá kellett jönnöm, hogy a lehető legrosszabb időben kezdtem el, mert a budai oldalon fullra be vannak telve az oktatók szeptemberig. Hívtam már 1-2 embert a pesti oldalról is, de nem veszik fel a telefont. Nekem a vágóhídig lenne jó, azon kívül már nagyon kiesik. Azon is gondolkoztam, hogy elmegyek egy magán oktatóhoz, mert vicc, hogy elvállalják mindenhol a kresz tanfolyamot, de szabad oktató meg nincs, és járt át a város másik végébe hónapokon át, ha találsz ott egy oktatót.

2014. jún. 27. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyár eleje van, ez mindig ilyen, aki picit belegondol, főleg a fővárosban, az ősszel kezd gyakorlaton...
2014. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy torlódás lesz, csak sajnos pénzhiány miatt májusban tudtam elkezdeni a tanfolyamot :(
2014. jún. 30. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kelenföldről jártam át hajnalban (akkor vót' időpont) gyalog (egy bérlet ára pont két pótóra), de kicsit pedo volt az oktatóm, úgyhogy muszáj voltam váltani. De ez csak egy tapasztalat.
2014. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt kihagytam, hogy Kispestre.

Előző

2014. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!