Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AAA Autó-nál vásárolt autókkal...

AAA Autó-nál vásárolt autókkal kapcsolatos vélemények?

Figyelt kérdés
Láttam náluk egy Skoda Octavia kombit, nem tudom mennyire megbízható cégről van szó.

2014. jún. 27. 20:02
1 2
 11/17 Dávid421 válasza:
100%
Nincs szervízkönyve a legtöbb autónak, annak ellenére hogy ki van írva hogy van!Nagyon durván tekerik vissza az órákat még mindig! Néha akad egy jó vétel de az megfizethetetlen!
2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Krisztian987654 válasza:

En 2016 októberében vásároltam töllük autot.

Sajnos, mindent amit tudnak kivesznek belőle , és ( talan eladják külön ) ?

Egyik lábnál sincs meg az autó szőnyege, pótkerék sehol, elsősegélydoboz sincs , ( de külön vehetsz töllük ), vontató szem sincs benne.

Ők veszik ki nem is az előző tulaj, mert ismerősőmnek is ez volt.

Ami a legszomorubb, elmész hogy kifizesd az autót , és kiderül + 40.000 et felszámolnak, amit a foglalonal előző nap nem mondtak.

Kérdezem h miért ennyi az ár ? azt mondják azért mert garanciát adnak , 40.-000 ért egy évre a kocsira. Hiába h én nem kértem... És természetesen a szerződésbe , sehol sincs feltüntetve ez garncia.

2017. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sok mindent elárul, hogy Szegeden be is zártak pl, lehet máshol is vidéken, viszont Fóton még mindig ott vannak. Ezt a lelépést már eljátszották pár évvel ezelőtt is. :)

Eléggé félrevezető volt az, hogy neten írja a helyszínt (Szeged) és uyge elmész, megnézed akkor már, ha itt van nem messze. Erre közlik veled, hogy Fóton van. Akkor kérdezel egy másikat, az is ott van. Viszont megnyugtattak, hogy van itt is sok autó, válogassak. Hát nem találtam... végül németből hozattam be egyet, tulajdonostól.

2017. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 lopix válasza:
Itt Pécsett is csak rossz hírük volt. Szerencsére el is tűntek innen. Mázli, hogy az internetnek hála gyorsan lebuknak az ilyenek ;)
2017. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Végig olvastam, látom mindenkinek csak rossz tapasztalata van az AAA-ról. Ennek tükrében, én is messzire elkerülöm őket. Köszi!
2017. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Senki ne vásároljon náluk, történt: Kinéztem egy autót a weboldalukon, a sajátomat be szerettem volna számíttatni, telefonban kérték hogy mondjam el milyen autót számíttatnék be, adatait, állapotát stb.. Így is tettem, mondtak is rá egy körülbelüli összeget, ami nekem is tetszett, tehát bíztattak, hogy menjek be a telephelyre fótra, így is tettem, na ott már kezdődtek a problémák, nincs személyes ügyintéző (pedig időpontra mentem ..), mire foglalkoztak velem, kb. 3-4 órába telt, akkor is kb. 5 percig, aztán türelmet kértek ismét .., ez kb. úgy 5-6 szor előfordult az ottlétem alatt.. pedig türelmes ember vagyok, de amit ott csinálnak attól idegzsábát kap az ember .. közben eljutottam oda, hogy megnézzék az autómat amit beszámíttatnék, ami a korához képest egy jó állapotú autó volt, ott már csak töredékét mondták a beszámított árnak, mint amit korábban ígértek rá. Sajnos, elég messze lakom a kereskedéstől, ezért belementem a dologba, ha magam adtam volna el az autót, kb. 100-150 ezerrel többet kaptam volna érte, csak hát az idő stb.. miatt nem akartam magam hirdetni, utólag már bánom. Szóval kb. 2 napomba került az egész história mire elintézték a beszámítást, lízinget, stb.. Úgy hogy a második nap este 9 kor indultunk el haza az autóval, úgy hogy még a tank jel is villogott hogy kifogy.. Otthon másnap aztán ért a meglepetés, hogy problémái vannak az autónak, amit jó sürgősen javítani, nem írom le a problémáit, nehogy beazonosítsanak, még folyamatban van a reklamációm kezelése. Szóval még a több mint másfél milliós autó szervizelésére ráköltöttem majd 200 ezret. Már a rendszám táblámat is kicseréltem, hogy ne reklámozzam ezeket a mocskokat. Tehát senkinek sem ajánlom hogy ott adjon el vagy vásároljon, az ügyfél kezelésük kritikán aluli, az autóikat "így" nézik át, becsapnak, hazudnak, váratnak stb ..
2017. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kakev Róbert válasza:
Az AAA autó Felejtős ha nem akartok rosszul járni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemcsak anyagi csőd,de hosszú hosszú óra várakozás előzi meg!Több per volt /Van/ ellenük!Inkorrekt banda!!!!!!!!!!!!
2018. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!