Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport légszürő tegyek vagy semm?

Boros Attila Karoly kérdése:

Sport légszürő tegyek vagy semm?

Figyelt kérdés
Audi a6 2007 es 2.0 tdi 140 le kicsit a hangját felturboznam viszont félek ártok a motornak vagy a turbonak szerintetek??

2014. jún. 29. 07:31
 1/6 Dörmögő ***** válasza:

Szerintünk is félsz.☺

Egy biztos, a turbónak jobb nem lesz.

2014. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki tuningol igyekszik visszarakni a gyárit ha töltött motorról van szó. Chippeld meg és kész.
2014. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam a chipp en még majd eldönöm nem akarom kinyirni a kocsit :)
2014. jún. 29. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
VAG kocsikra Kollár írja a legjobb chipeket
2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem Alfa 159-em van, összkerekes, 2.4-es gyári 200 lovas. Volt rajta sportlégszűrő, de mindössze 2 hétig, azt is csak azért hogy kipróbáljam milyen vele a kocsi. Utánna visszarakattam a gyárit. Chip-el elméletileg kilehetne hozni 270-280 lóerőt belőle, de még odáig nem jutottam el. Egyébként kérdeznék egy olyat, hogy a chip az mit tesz vele, mármint hogy lesz erősebb? Az elektronikát módosítja benne? Totál nem értek hozzá, csak halottam hogy akkor 270-280 paci lenne. Egyébként így is belepaszíroz az ülésbe, szóval így sem gyenge.
2015. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Még annyit kérdeznék hogy a chip tuning csak a lóerőt növeli, vagy a jelenlegi 400 Nm-es nyomatékot is?
2015. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!