Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez a 9990 ft. -os F1...

Megéri ez a 9990 ft. -os F1 belépő?

Figyelt kérdés

Idén is lehet venni ezt a ( [link] 9990 forintos jegyet. 18 éves lány létemre nagy rajongója vagyok a F1-nek és régi vágyam, hogy ellátogassak az egyik futamra.

Aki vett már ilyen jegyet, annak mi a tapasztalata? Milyen volt a hely, ahol ült/állt? Megérte? Milyen volt az utazás?

Előre is nagy köszönet! :)



2014. júl. 1. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezek igazából "domboldali" jegyek, tehát ahova ezek jók, ott semmi lelátó nincs, csak leülsz a domboldalba és látod a pályát (egy részét). Az F1 nagy élmény, még az új hangokkal is, szerintem.

Maga a pálya viszont nagyon drága, ha enni vagy inni akarsz bármit is, erre lehet készülni.

2014. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is azon gondolkozom, hogy elmenjek-e idén, mert szerintem ez az egyik legunalmasabb szezon, de még élőben sosem voltam kint egy futamon sem, és lehet, hogy az unalmas szezon ellenére is élőben nagy élmény lenne. Amúgy ez a 9990Ft-os jegy állójegy, ez nem biztosít ülőhelyet (persze egy domboldalra leülhetsz), de szerintem megéri, mert a verseny alatt tudsz mászkálni a pálya körül, több helyről nézheted a futamot és így szerintem jobb is, mintha egy helyen leülnél egy székre és onnan néznéd.
2014. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Annak aki szereti az F1-et annak valószinű megéri! Nekem pl 1000-et sem ér meg! De ha Te nagyon meg szeretnéd nézni akkor vedd meg,és ne hallgass másra!!
2014. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Régebben, úgy 5-10 éve mikor nagyon érdekelt a F1, ennyiért simán elmentem volna. Csak akkor pénzem nem nagyon volt rá, mert még nem volt keresetem. Most van pénzem, de úgy vagyok vele, hogy kicsit ráuntam már erre a Forma-1-re. TV-ben megnézem, ennyi nekem bőven elég belőle.
2014. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted a Forma1-t, akkor legalább 1x menj ki! Ennél olcsóbb sosem lesz. Ráadásul ezt a belépőt a 3 nap alatt meg tudod osztani mással is. Ha igazán érdekeset akarsz látni, akkor próbálj meg bejutni klubtagként a boxutca látogatásra.
2014. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igazából akkor éri meg, ha fel tudod használni utazásra is.

Ha nem akkor viszont jobban megéri a sima klubos tagsági jegy, mert az 10.000 Ft, viszont egész hétvégére jó. Ha többen mennétek kocsival, akkor szerintem, ez a klubos megoldás sokkal jobb.

[link]


Amúgy állójegy mindkettő, időben oda kell vele érkezni kapunyitásra, hogy normális helyről nézhesd a pályát, ennyi a hátránya, viszont az ára tényleg kedvező.

2014. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Dörmögő ***** válasza:

Voltam kint egy párszor.

Ennyiért állóhelyet kapsz. Csütörtökön bemehetsz vele a boxutcába, péntek-szombat-vasárnap meg oda állsz ahová csak akarsz. Érdemes egy domboldali helyet kiválasztani. Ha vasárnap jó helyről szeretnéd nézni a futamot akkor már regger 7-re nyitásra oda kell menni. Pestről vannak ingyenes buszjáratok, én utoljára az Árpád híd lábánál szálltam fel rá. A pályán valóban elég drága minden (1.5 literes ásványvíz is volt 1500 forintért), de vihetsz otthonról is magaddal. Egyedül üveget nem lehet bevinni, de dobozosat, műanyag palackosat bármit bevihetsz. A helyválasztásnál arra is érdemes figyelni hogy kivetítő legyen a közelben.

Go Kimi!☺

2014. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szabolcs megyében lakok, szóval kihasznált lenne a felutazásra járó pénz, amit a belépő is magába foglal! :)


Köszi amúgy mindenki a véleménynyilvánítást. Még erősen meg kell fontolnom, mivel nem vagyok eleresztve, másrészt meg nem nagyon lenne kivel mennem. DE reménykedek!

2014. júl. 1. 22:14
 9/19 anonim válasza:

Szerintem is nagyon megéri. :)

Több éve nézem de csak most tudok eljutni - tegnap vettem meg a jegyet.:))

Egyébként én is egyedül megyek, de kárpótol az élmény, hogy végre ott leszek:D

2014. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Honnan mész? :D Mert én is Szabolcsból megyek, de én egész hétvégére. Viszont én is állóval. :) Egyébként meg, hogyne érné meg. Ennél jobban semmi nem éri meg azt a 10 ezer forintot, ha már szórakozásra akarod költeni. ;)
2014. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!