Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez a 9990 ft. -os F1...

Megéri ez a 9990 ft. -os F1 belépő?

Figyelt kérdés

Idén is lehet venni ezt a ( [link] 9990 forintos jegyet. 18 éves lány létemre nagy rajongója vagyok a F1-nek és régi vágyam, hogy ellátogassak az egyik futamra.

Aki vett már ilyen jegyet, annak mi a tapasztalata? Milyen volt a hely, ahol ült/állt? Megérte? Milyen volt az utazás?

Előre is nagy köszönet! :)



2014. júl. 1. 12:22
1 2
 11/19 anonim válasza:
aki egész hétvégére megy hol száll meg? én is menni akarok.
2014. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

10000 Ft a klub tagságival? Jövőre lehet inkább ezt fogom választani:D Csak a szállás macerás, engem is érdekelni ki, hogy tudja megoldani.

Borsodból megyek :)

2014. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet sátorozni is a domboldalban és szinte az összes magánháznál és nagyon sok a kiadó szoba is a magánházaknál. Minden hova ki van írva.
2014. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én is fogok menni "Egyenesen a Hungaroringre" állójeggyel, úgyhogy ha valakinek van kedve, csatlakozhat hozzám! :-)
2014. júl. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Tavaly másodjára mentem, akkor ilyen jeggyel és szerintem nagyon is megérte :) Az utazás tényleg térítésmentes, én vonaton, metrón és buszon is ingyen utaztam, a lényeg, hogy a nyakadba legyen akasztva a jegy, hogy látható legyen.

A pályára érdemes minél korábban odaérni, hogy jó helyet találj magadnak. A betétfutamok alatt ráérsz körbenézni, és az sem árt ha kivetítő közelben táborozol le, mert egyébként nehéz követni az állást. Javaslom a pálya utolsó kanyarjára néző dombot, ahonnan a célegyenest is belátni, ráadásul több kivetítőt is láthatsz. Az sem baj, ha elég magas vagy, mert megeshet, hogy nagyon kell nyújtózkodnod ahhoz, hogy láss is valamit, hiába állsz domboldalon :D

Mivel várhatóan idén is hőség lesz, pakolj sok-sok folyadékot, lehetőleg ne a pályán vedd meg, mert elképesztően drága minden. Ott még a jégkrémek is 1000 Ft-tól kezdődnek, hogy a 3500 Ft-os hamburgert ne is említsem :D

Jó tanács a futam végére: ha szeretnéd a célegyenesből nézni a dobogós ceremóniát, már a leintés előtt 10-15 körrel érdemes eljutnod valamelyik kapuhoz. A befutó után rögtön kiengedik a szurkolókat, és ha jó helyet akarsz elcsípni, akkor rohanni kell a rajtvonalig :) Ha viszont időre vissza kell érned Bp-re a vonat vagy busz miatt, akkor minél hamarabb érdemes elhagynod a pályát, mert hihetetlen tumultus alakul ki az ingyenes buszjáratoknál. Számomra ez volt a legmegterhelőbb a nap során, élet-halál harcot kellett vívnom, hogy visszaérjek a Keletire az este 8-kor induló vonatomhoz :)

Az biztos, hogy megéri, mert ha tényleg rajongsz a F1-ért, akkor ez egy életre szóló élmény :) 18 éves lány létemre én is ezt mondom :)

2014. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy kérnek valamilyen személyazonosító iratokat belépésnél, vagy csak a jegyet kell odaadni? Csak mert vidékről megyek, és csak a legszükségesebb dolgokat akarom magammal vinni!
2014. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Dörmögő ***** válasza:

13:34

Miért neked kőtáblába faragták a személyidet hogy olyan nagy teher lenne? Nem olyan nehéz az hogy ne tudd elvinni. Amúgy is kell alapból hogy nálad legyen, plusz a belépésnél is el kérik. Legalábbis pár éve kérték, szerintem ez nem változott semmit.

2014. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyébként mi az értelme futam után bemenni a pályára?
2014. júl. 12. 21:28
 19/19 anonim válasza:
Én lehet eladom a páros Silver 1 belépőm nyomott áron ,ha úgy alakul hogy nem tudok menni de csak pár nap múlva derül ki .
2014. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!