Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez milyen lenne?...

Első autónak ez milyen lenne? Honda Civic 1,5i 1991

Figyelt kérdés

A neten nézzegetem autókat és erre esett a választásom, mi a véleményetek róla? Nincs gond a hondával?

[link]



2014. júl. 1. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bikakábel legyen nálad mindig, amúgy nincs semmi baj a Civicekkel, nekem is az egyik kedvenc típus.
2014. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Nekem is ez a fajta nagyon bejön és hát az ára is jó! Suzuki Swiftet nem akkarok mert nem tetszik, minden azt ajánlja. Ez se drágább a Swiftől de ha már autót veszek olyan legyen ami tetszik nekem is! :)
2014. júl. 1. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:

mért kéne , hogy legyen nála mindig bikakábel?

ám hondáknál az a gond , hogy rozsdásodik eléggé ( tapasztalat) de amúgy motorilag patent eléggé

2014. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,ezt énis tudtam :S A hirdetésben lévő autó küszöbje rohadt ha jól láttam! Szóval gondolom azt is javítatni kéne! Már küldtem Emailt az eladónak hogy érdeklödnék az autó íránt és kérnék tőle pár jobb felbontású képet! Mert ez a használtautós minőség elég gyenge hogy lássam a részleteket :S
2014. júl. 1. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiváló választás.Nekem volt 1.3 és 1.5 is.Remek autók.
2014. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem mind a kettő csapott hátuljú volt.Kipróbáltam több sedant is,de a csapott valahogy jobb volt.
2014. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem a Sedan tetszik! :) Az autó nekem nagyon bejön ezzel a színel ! :) Szürke piros csikkal ! :)

Ez gyári szín igaz? :)

2014. júl. 2. 07:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csak első autó legyen Honda hanem az összes következő!
2014. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az árában a legjobb autó!
2014. júl. 7. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!