Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ 250 5. sebességben nem...

JocikaETZ kérdése:

ETZ 250 5. sebességben nem akar menni! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A fent említett probléma okát szeretném megtudni, 1-4 sebességig jól megy, tökéletesen, erős. 5.ek rakom, és a sebesség csökken hiába huzom, ha sokat huzok méginkább lassul. 1 személlyel 70 et megtartja sík uton. Mi lehet a gond?

2014. júl. 2. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kipu televan nyermóval,gyűrűk kopottak.
2014. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most volt furva még 800 km van benne, kipufogo lehetséges... Köszönöm
2014. júl. 2. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:

ööö nem lehet hogy nem pörgeted ki rendesen?

Tudod 500-600km után fokozatosan kell terhelni a gépet ,azaz ismertetni kell vele a magasabb fordulatot mert a kopásban lépcső fog keletkezni ,meg a motor ellustul :)

Amúgy lehet baj ahogy elöttem leírták a kipufogó,de a jó gyújtás is sokat számít hogy menjen 5-ben szépen.Azaz holtpont elött 3-3,25-re lődd be a gyújtást

Egy kérdés :Súbertűt ugye meg emelted? Főfúvóka mekkorát használsz? Én 135-set .

2014. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Subertű legmagasabb állasban van (legdusabb keverék) a méretét nemtudom
2014. júl. 2. 11:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy eléggé kihuzatom e, én 4500-5000 ig szoktam. Köszi a tippet azért..
2014. júl. 2. 12:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Valakinek valami más ötlet?
2014. júl. 2. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ha teheted másik kipufogóval vagy égesd ki ezt. Az is lehet nem jól fúrták meg, mérj kompressziót van e benne elég ha van lehet kifuj a hengerfejnél.
2014. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben megmérem a kompressziót, kipufogót meg ujjat veszek később kicsit... Egyébként valaki azt mondta hogy lehet a főtengely szimering hibásodása miatt is de szerintem ez kizért.
2014. júl. 5. 09:50
 9/9 A kérdező kommentje:

a hiba elhárult, a problémás dolog a főtengely csapágyak és szimeringek voltak.

Nagyon megcsendesedett mostmár, és 5.be is szépen húz!

haliii

2014. okt. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!