Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz kibírni azt a 3 hetet...

Nehéz kibírni azt a 3 hetet míg kiküldik a jogsit?

Figyelt kérdés

Én ma intéztem el a papírokat..

És nem ég a talpam hogy mehessek..legalábbis annyira nem hogy kockáztassak..

Ti hogy voltatok ezzel?



2014. júl. 2. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő. Én sem számoltam a perceket. Igaz, idősen tanultam meg vezetni, s az is, hogy megszeretni soha nem szerettem meg a hét év alatt.
2014. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Én évekkel a jogi megléte előtt közlekedtem. Először amikor semmilyen papírom sem volt segédmotorral aztán segédmotoros papírral nagymotorral majd az A kategóriával autót. Szóval nekem az hogy meglett a B nem volt nagy izgalom. Igaz akkor még a jogsiba simán bepecsételték szóval a vizsga után egy nappal megvolt. Szép igen régi idők.
2014. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy majd meglesz, nekem sem égett a talpam.
2014. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én még a vizsga közben voltam teljesen készen, hogy neem, én nem bírom ki mire kiküldik.. Aztán ahogy elintéztem a papírokat, és vártam a jogsira, hirtelen elmúlt. Persze, azért vártam, de nem a perceket számoltam.
2014. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egy hete várom körülbelül, de már nagyon viszket a tenyerem így naponta 2-3x muszáj kimenni egy-egy kis körre :D

Remélem minél hamarabb kiér..

2014. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok mint a 4.válaszoló..

De lehet a napok elteltével megőrülök..:D

2014. júl. 2. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha azért rinyáltok, hogy mikor hozza a postás, akkor miért nem kértétek személyes átvétellel, SMS értesítéssel? A személyes átvétel legalább 7-10 nappal rövidebb idő, mint mire a postás kiviszi!
2014. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: az SMS pedig azért jó, mert nem izgulsz, és nem telefonálgatsz feleslegesen. Ha beérkezik a jogsi az okmányirodába, küldenek egy SMS-t, hogy mehetsz érte, és egy órán belül a kezedben a plasztik.
2014. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ezt nem is tudtam..!

De már gondolom nem lehet ezt kérni..vagy igen?

2014. júl. 2. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem hogy volt,ezért biztosan simán túléltem. :)
2014. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!