Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AAA AUTÓ kereskedésről van...

Rthalia kérdése:

AAA AUTÓ kereskedésről van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leendő vásárlóként nekem van.


Ha oda bemész akkor mindegy mit akarsz, a cél az hogy autóval gyere ki.


Autót kellett vennem, ezért bementem körülnézni. Megtetszett egy, kipróbáltam, majd mondtam hogy még csak most kezdtem keresgélni, ezért máshol is körülnézek. Bevezettek egy irodába, ahol egy értékesítő minden marketingfogást bevetett. Sajnos én is részt vettem ilyen tréningeken, úgyhogy nagyon nem érintett meg a dolog, úgyhogy mondtam majd visszajövök ha emellett döntöttem.

Ekkor behívtak egy másik értékesítőt is, így már közös erővel győzködtek. Kezdtem mérges lenni, majd határozottan visszautasítottam őket, és eljöttem.

Pár nap múlva telefonon keresett a központjukból valaki, és megkérdezte, hogy miért nem vettem meg az autót. Akkor megbeszéltük, hogy a csapat profi az értékesítés területén, meg nem volt igazán gond azzal ahogy a munkájukat végezték, de ez nekem sok volt.


Majd megkérdeztem, hogy mire ez a telefon, tartozok-e valamivel nekik. A válasz nyilván nemleges volt, de egy életre megtanultam, hogy oda többet nem szabad bemenni.

2014. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem részt ilyen tréningeken, de én is immunis vagyok az ilyenekre. Szerencsére.

Pl elég ha csak egy bankfiókba bemegyek valamit megkérdezni, rögtön tukmálják a hitelkártyájukat. Mikor határozottan megmondom hogy nem kell nekem hitelkártya, akkor meg megkérdezik, hogy mért nem és mért nem akarok az X%-os vásárlások utáni visszatérítésben részt venni.

A mobilszolgáltató ugyanez. Ott meg a méregdrága mobilnetjüket akarják folyton rám sózni. Szinte mindenhol ez megy.

2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem a kereskedés oldaláról közelíteném meg a témát.


Ha jól tudom az AAA az, ahol banki visszavett autók alkotják a fő profilt (legalábbis régen ez volt). Ezekkel a járgányokkal csak az a gond, hogy ha valaki tudja, hogy nem foga fizetni a részleteket - és az ügyél jóval előbb tudni fogja, mint a bank - akkor már nem törődik olyan "apróságokkal" mint kötelező szerviz, olajcsere, egyebek. Hajtják amíg a bank rá nem teszi a kezét, ezért néha igen kétes állapotú autók vannak ilyen helyeken.

2014. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!