Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb Simson?

Melyik a legolcsóbb Simson?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Sorrendben:


Schwalbe, S50, S51, S53 (ezt szinte nem is látni)

2014. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalábbis tapasztalataim szerint
2014. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Star-t se hagyd ki a felsorolásból, én úgy vettem észre, hogy az kb az s50 és az s51 közé tehető.


Ki tudja miért, tényleg a Schwalbe a legolcsóbb, pedig véleményem szerint a legjobb konstrukció. Persze csak a régi, turbós blokkos. Masszív felépítés, nagyon jó szélvédelem, hűtésnek hála elpusztíthatatlan blokk (már a többihez képest), és szerintem kényelmesebb is, mint a többi (jobb az üléspozíciója egy kicsit). Ja, és a lábad között elfér egy kis plusz teher, ha szállítani kell valamit. :)

2014. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt még hozzátenném, hogy a mai világban már erősen túl vannak árazva a Simsonok (legalábbis felénk), nem nagyon éri meg venni. Ugyanazért a pénzért sokkal modernebb, megbízhatóbb 50-es motorokat, robogókat kapni. Ráadásul gyári alkatrész sincs már hozzá, csak gagyi utángyártott (a német még viszonylag elfogadható minőség).
2014. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Schwalbiba van turbó?:O
2014. júl. 3. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Turbo hűtés....
2014. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Turbó hűtésnek mondják, valójában csak annyi köze van hozzá, hogy van egy turbina, amit a főtengely hajt meg és fújja a levegőt a hengerre. Ezért hívják turbó hűtésnek, mert olyan mint egy turbófeltöltő, mert ugye abban is turbina van. Szakszerűen kényszerléghűtésesnek nevezném, mert van hűtés akkor is ha éppen állsz, hiszen a főtengely forgatja a turbinát.


Amúgy nem tudom hogy az első válaszoló honnan vette az S53-mat, amikor az egyik legritkább Simson. Legolcsóbbnak talán a Schwalbet, vagy az S50-t mondanám, esetleg a Star is idesorolható, de azért már ritkább. Utána egy kis különbséggel az S51N.

2014. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. júl. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!