Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Simsonra szeretnék biztositást...

Simsonra szeretnék biztositást kötni, melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Első én nevemre kötött biztositás lenne.


Ki hol kötötte és mennyiért?



2013. ápr. 3. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:
biztositastipp.hu-n kitöltöttem mindent pontosan kiválaasztottam a legolcsóbbat majd rámentem hogy kérem, aztán egyből bedobott legelőre... még nem jött semmi az emailcememre...mikor veszik fel velem a kapcsolatot?
2013. ápr. 3. 19:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a CIB alkuszhoz mentem be. 20 perc alatt megvolt minden. Friss jogsival 1 évre 3000Ft. És a CIG Pannónia biztosítónál kötöttem meg kismotorra. :)

2013. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy. Én a K&H bankot ajánlom igaz nekem anyum nevén vagy igy 3400Ft évente de ha én nevemen lenne akkor kb 5000 Ft ba kerülne (21 éves vagyok)
2013. ápr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!