Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tauris Samba (50) vélemény?

Levi007 kérdése:

Tauris Samba (50) vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy Tauris Samba 5-es robogót. Valakinek van valami tapasztalata? Jó döntés lenne megvenni?

2014. júl. 3. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Tauris Fuego-m van, 6000 km alatt (ennyit mentem vele én, összesen 8000 van benne) szíjat, görgőt cseréltem, ezen kívül csak tankoltam. Ja igen, tükröt is cseréltem rajta, mert szétesett a gumi része. De ez elenyésző tétel.

Szerintem a kínai robogóknál a fő dolog, hogy ne nyúzd. Ha kényelmesen használod, nem lesz vele sok gondod. Persze ez attól is függ, hogy milyen állapotban van, amikor megveszed.

2014. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább Honda, Yamaha, vagy Piaggio. Már javítottam ilyet (Tauris) és mondhatom nem arra lett kitalálva hogy évekig szolgáljon.
2014. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért ilyen fajta motorban gondolkodok, mert ehhez olcsó az alkatrész. De egy Aprilia-hoz drága és nem is találtam jó Aprilia-t.
2014. júl. 4. 10:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja meg még az is hogy nekem nem jó a kistestű mert 190 centi és 100 kiló vagyok :D Hondából meg még amiket írtál nincs jó állapotú. Rá kéne még költeni 40ezret hogy jó legyen...
2014. júl. 4. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
az jó motor !
2016. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!