Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó folyton kivágja első-há...

Robogó folyton kivágja első-hátsó világítást, akksi nem tölt vissza. Mi lehet a gond? Hogy kellene mérni multimérettel mennyit kap az égő?

Figyelt kérdés
Yamaha Jog 50-esről van szó és az a problémám, hogy nem tölt vissza az akksi és a nagyobb baj, hogy eddig csak az elsőt, de most már a hátsó világítást is kivágja fél percen belül alapjáraton még el sem indulok vele. Multiméterrel néztem az égő foglalatában alapjáraton 3 és 19 volt között egyfolytában ingadozik az áram, holott max 14,4 lehet ha jól tudom. Feszültség szabályzót most cseréltem benne, de nem ez volt a gond ha jól sejtem. Nem akarom szerelőhöz vinni, szeretném magam megoldani, kérem aki ért hozzá segítsen ha van egy kis ideje :)

2014. júl. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordítva kötötted be a szabályzót akkor ingadozik így a feszkó és lő le mindent,kössed be gyorsan rendesen mielőtt még a gyújtásnál is kiver valamit amit nem kéne
2014. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még is jól van bekötve a szabályzó akkor a szabályzóban is kimehet valami...Régi szabályzó miért lett cserélve?Kevesebbet töltött vissza ?
2014. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régi szabályzó azért lett cserélve, mert ugyanez volt a hibajelenség hogy nem töltött akksi abszolut stb. Ez sem oldotta meg.
2014. júl. 4. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor vagy az álló rész vagy a forgórészben van a hiba,lehet ott valami rövidzárlatos.

Sajnos ezt csak úgy lehet kideríteni ha szerzel egy másik alkatrészt kölcsönbe és megnézitek .

2014. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent hogy álló vagy forgórész? Satu vagyok hozzá
2014. júl. 4. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
jobb oldal ventillátor le,és alatta ami van
2014. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi lecsekkolom !
2014. júl. 4. 16:31
 8/8 Tomcsó válasza:
Szia, mi lett az eredménye, sikerült megjavítani?
2014. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!