Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bukósisak megfelelő...

Milyen bukósisak megfelelő egy 50ccm-es robogóra?

Figyelt kérdés

Nyitott, vagy inkább zárt sisak a célszerű? Nyitottból is több féle van, a plexi méretére gondolok.


Tudnátok pár megbízhatóbb márkát mondani, amit érdemes keresni? Én olyan 25 ezer ft körüli sisakokra gondoltam.


És plusz egy kérdés: Szombathely környékén hol érdemes sisakot venni?



2014. júl. 4. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ér-e valamit az arcod vagy nem?

Ha nem akkor nyitottat. Ha nem akarsz egy rosszul sikerült borulás után százezrekért új fogsort csináltatni akkor zártat.

2014. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, akkor egy jó, zárt a tuti :)
2014. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És milyen márkák a jók 25 ezer ft környékén?
2014. júl. 5. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
IXS, AGV
2014. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Még annyit had kérdezzek, hogy pénteken voltam nézelődni egy helyi motorosboltban, ahol főleg Worker márkájú bukóksisakokkal foglalkoznak (most az ilyen Motowell, meg hasonló kínai sisakokat meg sem említem :)


Ez a Worker milyen márka? 26 ezerért találtam egyet, ami megfelelő lenne a fejemre. Megtaláltam neten is, ez az: [link]


Ugyanez, csak a színe más, és akciósan 26 ezer. Szerintetek jó minőség, és megéri az árát?

2014. júl. 5. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a márkát, de jónak néz ki (bárnehéz minősíteni a bukókat kinézet alapján). Látok benne fantáziát, hogy nyitott sisakká alakítható. Biztos nem véd annyira, mint egy "állandó"/klasszikus zárt sisak, de szerintem nem rossz, 125-ösig nem tartanék tőle.
2014. júl. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!