Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 ezer ft környékén milyen...

20 ezer ft környékén milyen bukósisakot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Melyek azok a márkák, amik ennyiért a legjobb választást jelentik? Gondolom nem pl. a Motowell-es kínai sisakok.

2014. jún. 4. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért teljesen mindegy milyen márkát veszel, ugyan olyan lesz mind.
2014. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20-on valahány ezerért lehet kapni FOX-ot. Fullface. Bár azok igazából bicikli sisakok. De figyi, DH-ra(downhill) vannak tervezve, ott meg ilyen 70-80-al is mennek a biciklikkel. Illetve esnek is. Szóval olyat nyugodt szívvel vehetsz.
2014. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha csak azt szeretnéd, hogy a rendőr ne csesztessen, akkor tök mind1. A 20e forintos kategória az kb ennyit ér.

De ha a fejed is szeretnéd megóvni, nyúlj kicsit mélyebbre...

2014. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké. És akkor mit ajánlotok, milyen árban? Mindenképp újat akarok.
2014. jún. 5. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Üvegszál-kevlár kompozitot
2014. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az sem mindegy hogy milyen sisakot szeretnél. Zárt, vagy nyitott, robogóra szeretnéd e vagy motorra.


Zárt sisakok már vehetők kb 30e ft-tól amik megfelelő védelemmel rendelkeznek. Én például barátnőmnek akartam venni egy LAZER Bora sisakot ami kb 30e ft és a Sharp teszten 5* (max) ért el. Tehát passzív védelem terén biztos rendben van. Szóval ha nem szeretnék nagyon sokat költeni valószínűleg ilyet vennék... A többi választásom az mind drágább lenne.

2014. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Robogóra lenne, zártat szeretnék. Ezek a csak plexis, nyitott sisakok valahogy nem tetszenek, nem szívesen vennék fel olyat. A felnyitható meg sokkal drágább.
2014. jún. 5. 19:08
 8/9 anonim válasza:

Én azt mondom nevenincs sisakot robogóra se vegyél. Szerintem simán megér +10000 Ft ot egy normális sisak. Meg esetenként a fejed...


Érdemes itt szétnézni: [link] Bukókat tesztelnek. Nem találod meg minden típus tesztjét, de a melyik márkával itt nem találkozol jobb nem is foglalkozni

2014. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nézegess AGV-t, drágának drága de ha ne adj isten valami komolyabb behatás éri a fejed, nem leszel egy életre lágyelméjű, vagy nem vered be úgy a fejed hogy abban a pillanatban belehalsz.
2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!