Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervó szivattyún lévő visszaj...

Szervó szivattyún lévő visszajelző "gomba". Javítható-e?

Figyelt kérdés
A szivattyú hátulján van 1 gomba amire rávan csatlakoztatva 1 kábel, amolyan visszajelző szerepe van. na már most tegnap hangja kezdett lenni a szervó szivattyúnak és ma kiderült h ezen a kis gombán elcsöpögött az olaj annyira h a tartály alján volt 1 centi kb... egy ilyan gomba újjonnan 15 ezer. bontóba van de csak szivattyúval ami 20 ezer. ha eltömítem a menetes vége felöl lévő lyukat, amin szerintem elcsöpögött az olaj, gyakorlatilag nem lesz más szerepe mint egy dugónak. de mivel eddig se jelezte h kevés az olaj szerintem ezután se lenne baj belőle. de mi a véleményetek? én ón ra gondoltam, bele olvasztani tele csepegtetni. szerintetek?

2014. júl. 5. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, tartályt gombával együtt szerintem tudsz venni bontottan 2-3 ezer körül
2014. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem veszik le a gombát.... tartály az rendben van csak ez a gomba a baja de nem veszik le nekem a bontóba csak szivattyúval van
2014. júl. 5. 12:24
 3/4 kata kata ***** válasza:
Féktisztítóval vagy benzinnel mosd ki a belsejét ,és nyomd teli sziloplasztal.Aztán ha megkeményedett mehet vissza "dugónak".
2014. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhh hát köszi! de már be lett töltve rézzel. teli lett olvasztva vele!
2014. júl. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!