Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire érdemes odafigyelni, ha...

Tomala kérdése:

Mire érdemes odafigyelni, ha az autóban 12V/220V szivargyújtó invertert használ az ember?

Figyelt kérdés

Nyaralásra szeretnék az autóba egy invertert laptophoz, esetleg az 50W-os hangfalamhoz, vízforralóhoz, stb.


Elég a 150W-os inverter?

Csak járó motor mellett lehet/érdemes használni?

A hipermarketekben kapható darabok megbízhatóak?

Mit érdemes szem előtt tartani a használatuknál, pl. hogy ne készüljön ki az akksi?



2014. júl. 5. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
laptophoz inkább vegyél szivargyújtós laptop töltőt, csak nézzed meg előtte, hogy a jelenlegi töltődnek mekkora áramerősség kell és olyat válassz. (akár viheted a boltba a rendes töltőt, hogy olyan erőset kérsz)
2014. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ilyet akarok majd venni.


[link]

2014. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont úgy van ahogy az első írta, éppen így vettem én is.
2014. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az univerzális laptoptöltő jó, de csak laptophoz. Ott is vigyázni kell, mert pl a DELL notijai nem szeretik az univerzális töltőket,hálózatról megy vele, de nem tölti fel az akkut.


Az inverter kicsit univerzálisabb, egy laptop töltéséhez nem kell járani az autót, azzal még talán nem meríted le az akksit, viszont tartós terhelésnél ( pl vírforraló, hangfalak) nem árt járatni időnként.

2014. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!