Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Address nem indul,...

Suzuki Address nem indul, szikra és benzin van! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, suzuki address motorommal mentem menet közben kissé erőtlen lett, elértem vele ahova tartotta, ott leállítottam , és azóta nem indul be. Karburátor ki lett pucolva, szikra és benzin van, ezenkívűl a kipufoggó szisszegő hangot ad ki időnként, ha sokat rugdosom. Mi lehet a baj???

2014. júl. 6. 01:40
1 2
 1/14 kata kata ***** válasza:
Valószínűleg el van dugulva a kipufogód.
2014. júl. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha önindítózok, akkor érzem,hogy jön ki levegő a kipufogóból! :O
2014. júl. 7. 14:27
 3/14 kata kata ***** válasza:

"ezenkívűl a kipufoggó szisszegő hangot ad ki időnként"

Ez azt jelenti,hogy úgy préseli ki magából a dugó általi légnyomást.Ha rendesen tudna távozni belőle akkor te semmit sem hallanál,csak éreznéd a kezeddel a kipufogó végen a levegő áramlását.:O

2014. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor leveszem a kipufogót, és megpróbálom úgy elindítani, hátha! :)
2014. júl. 8. 16:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát kipufogó nélkül sem indult. Most ugye mélyebb volt a hangja, így nem szisszegett, hanem durrogó mély hangja volt...Ötlet?
2014. júl. 9. 17:31
 6/14 kata kata ***** válasza:
Gyertya új benne vagy csak egy másikat raktál bele? Elég kövér szikrát ad? Automata szívatós?
2014. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Új gyertya igen, jó szikrát ad. Automataszivatós. És multiméterrel meg lett nézve, nincs elszakadva a szivató 2 kábele...
2014. júl. 9. 19:45
 8/14 kata kata ***** válasza:

Akkor szereld ki a szívatót.És kösd direktbe az akkumulátorra mindegy milyen polaritással és így ellenőrizd le: https://www.youtube.com/watch?v=O2qRVOkfdaY&feature=youtu.be

Műszerrel hiába méred a hőpatront nem mutatja neked csak a melegítőrészt.Amikor üzemel a motor végig feszültség alatt van és melegíti a patront.Ha eléri az üzemi hőfokot a motor akkor elzár.Ha leállítod akkor visszaáll nyitott állapotra.

2014. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tökéletesen működik. Most hogy összeraktam teljesen, már majhdnem elindult, de aztán mégse...
2014. júl. 10. 15:23
 10/14 kata kata ***** válasza:
Vedd ki a gyertyát szellőztesd át a motort.Gyertya vissza fújjál bele a légszűrőbe féktisztítót ne sokat, és berúgóval indítsd.Szívócsonk nincs átrepedezve?
2014. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!