Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ázhat be az autóban, ha...

Mi ázhat be az autóban, ha ezt váltja ki? Hol érdemes keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Ford Fiesta 1,4 tdci mosás után (autómosó, nem házilag) nem akart beindulni, a nagy melegnek köszönhetően gondolom kiszáradt az elektronika ami beázhatott, így fél óra múlva beindult azóta tökéletesen működik. Hol érdemes keresni a hibát? Korábban csak Eac Fail üzenet villogott be párszor mosás után, tehát nem új dolog.

#hiba #elektronika beázás
2014. júl. 6. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Na erre kíváncsi vagyok mert a Ford Transit 2.2 TDCi pont ezt csinálja csak nekem esőbe. Megyek a pályán és leáll esőbe nem merek vele menni, de nem mindig csinálja és már az atya úristent is átnéztük rajta.

Bocs hogy offoltam.

Arra tippelek hogy vagy a szélvédőnél, vagy a vízelvezetőnél valami elektromos dologra befolyik a víz és zárlatot okoz. passz

2014. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, esőben ugyanaz a helyzet, én is épp ezért akarok utána járni, ha van egy esős idő ugyanez előjöhet. Eddig még csak a hibaüzenet jött elő, pillanatnyi motorleállással, de mire kivenném üresbe a váltót vagy valami addigra megy tovább. Ezt csinálja egy rövid ideig, utána tökéletes.
2014. júl. 6. 23:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ez lenne a kérdés mi az az elektomos dolog amit ellenőrizzek?
2014. júl. 6. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

:D ez is ismerős de mennyire. Nem vagyok egy teknikai zseni de még arra tippelek hogy egy zárlat miatt megszűnhet az üzemanyag-ellátás vagy a ü.a szivattyú áll meg vagy valami ezzel kapcsolatos alkatrész nem kap áramot ami a befecskendezésért felelős. Lövésem sincs.

Remélem előbb rájöttök mint mi. Sok sikert.!

2014. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!