Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mélyládám miért nem ad jó mélyet?

Mélyládám miért nem ad jó mélyet?

Figyelt kérdés

Üdv.

Készítettem egy mélyládát az autóba, két 40 cm-es SAL SR 4050-ből.

A hátuljára (ami az ülés felé van) vágtam két 10 cm-es sub nyílást, szépen szól, nincs vele gond, de amikor felnyitom a csomagtartót, sokkal szebben szól az utastérben... Mi lehet a gond?



2014. júl. 9. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sufni tuning, mit vársz?
2014. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen programmal méretezted a ládát? A 10 centis nyílások nekem nagynak tűnnek. Milyen anyagból van a láda? Mivel van leszigetelve?
2014. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy SAL hangfaltervező újságból néztem a tervet, ott két 20 cm-essel volt ábrázolva, tehát a méreteket megszoroztam kettővel. Ez tűnt a leglogikusabbnak..

2 cm-es fekete bútorlapot vágattam méretre, és abból raktam össze.

Az illesztések nincsenek elkenve tömítővel, azon gondolkodom most, hogy lehet elkellene húzni a sarkokat fugaszillal..

2014. júl. 9. 14:35
 4/8 dirtboy ***** válasza:

próbáld ki zárt ládában,lehet neked az jobban fog tetszeni mint a reflex


lehetőleg a lapot amiből készíted /MDF kéne/ szabasd le hogy egyenes oldalai legyenek ne kelljen hézagokat tömítgetni.

2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Következő a helyzet.

Egy SAL sosem fog úgy szólni mint egy MAC,vagy Pieoneer.

Nemvéletlenül 10 ezer,gyárilag mélycsőben..


De szépen tud szólni egy nagyobb autóban..ha pedig kis akváriummal jársz,akkor pláne nevárj csodákat..

2014. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy A4-ben van.

Körfűrésszel vágták le az üzemben szóval egyenes :) De megpróbálom azért elhúzni a sarkait tömítővel.

2014. júl. 9. 17:26
 7/8 dirtboy ***** válasza:
lapszabász körfűrész gép kell a tökéletes illeszkedéshez,csak azon lehet tökéletes egyenest vágni és a végeket sem szaggatja ki.
2014. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csomeret takaras/teljes lezaras/csohossz ezeket probalgasad, meg mas hejre rakni.
2014. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!