Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nagykerekű,50-es robogók...

A nagykerekű,50-es robogók praktikusabbak mindennapos használatra?

Figyelt kérdés
Tényleg kényelmesebbek, köszönhetően a 16 collos keréknek? Nehezebb őket ettől vezetni, vagy abban nincs különbség?

2014. júl. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom h kényelmesebb e, de nekem egyáltalán nem tetszik, biciklire hasonlit...

jah és nagyobb a kerék, de szűkebb is ...szóval nem olyan jó gondolom rádölni, mint a kiskerekűre...

2014. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ezek mind nagytestűek, tehát lapból jobban elférsz mint egy kistestű robogón, ugyanúgy ahogy a "kiskerekű" nagytestűeken. A nagy kerék maitt jobban viseli a kátyúkat, amiből a városi utakra azért jut rendesen, és komfortosabb is emiatt. A kerék gördülési ellenállása is kisebb szerintem, ezért gazdaságosabb is lehet bár szerintem ha a gyáéri fogyasztási adatokat összehasonlítod pl. egy aprilia sxcarabeo és aprilia sr esetében, nem nagy a különbség. de mivel közlekedésről, és nem huligánkodásról beszélünk bőven elég alá a "virsli" gumi is. Vezetni nem nehezebb, ha tetszik a formája, szerintem érdemes a nagykerekűt venni.
2014. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is inkább a nagyobb kerekűre szavaznék. Pár éve vettem egy kis yamaha jog -ot, 4-5km városi forgalom alatt az itteni egyenetlen városi utakon a karóra agyonverte a kézfejem :) Hóban még rosszabb volt, szinte alkalmatlan volt a közlekedésre. Egyetlen jó oldala az ülés alatti doboz volt.
2014. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!