Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lesz ha a Toyota Celica-ban...

Mi lesz ha a Toyota Celica-ban 5 ember utazik?

Figyelt kérdés
Az autó 4 személyes de 3 ember befér hátulra ha kicsit összehúzzák magukat.Az a kérdés,hogy ha a rendőrbácsi ha megállít akkor fel fog neki tűnni,hogy többen vagyunk mint a megengedett és milyen büntetésre számíthatok?Nem is értem h mért 4 személyes.A 4es golfomba is majdnem ugyan ekkora a belső tér szélessége csak más az ülés kialakítása...

2014. júl. 9. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Kb. ilyen belülről:

[link]

2014. júl. 9. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
A forgalmiban 4 személy szerepel? Mert az számít, nem pedig az, hogy mekkora hely van.
2014. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért 4 személyes, mert ez egy sport coupe. Azok általában mindig 4 személyre vannak szabva, és a papírjaikon is ez szerepel.

Azt meg, hogy a 4-es Golf ugyanakkora térben, mint ez a Celica, ne hangoztasd. Hogy lenne már akkora? Üljetek be mindkettőbe 3-an hátulra (kétlem, hogy a Celica-ba menni fog), és meglátod, hogy nem lesz elég hely.


Amúgy akkor biztonsági öv sincs középen? Ha nincs, akkor a rendőr bizony szólni fog, ha van, akkor talán elnézi, és szemet huny. Attól függ, milyen napja van. :)

2014. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy 3 személy mennyire fér a celicaban és mennyire a golfban,mert mindkettőben csak elől ülök de nekem úgy tűnik,hogy az utastár szélessége nem sokkal keskenyebb csak alacsonyabb.És a celicaban nincs középen biztonsági öv és a forgalmiban 4 személyt ír,de engem az érdekel,hogy mit tesz ilyenkor a rendőr,nem az ,hogy melyikbe férünk el jobban :)
2014. júl. 10. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapsz egy párezer, szerintem max 20 000 Ft-os helyszíni bírságot, egy ember pedig szépen kiszáll a kocsiból, és úgy folytatja az útját ahogy akarja.


De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ütközésnél/nagy fékezésnél a középen nyomorgó, bekötetlen barátodat gyakorlatilag halálra ítéled.

2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!