Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogosítványhoz milyen...

A2 jogosítványhoz milyen hasonló motort tudok venni. Ehhez kéne segítség aki egy kicsit tapasztaltabb. Persze úgy hogy a 35kw és 0.2 kw/kg feltételek teljesüljenek?

Figyelt kérdés

Ilyen kínézetüre gondoltam [link]

[link]

És persze a gyorsulása se legyen lomha +és a fogyasztását is leírnátok sacra


2014. júl. 10. 17:27
 1/2 Granitis ***** válasza:
A 300-as ninja nagyon szép csak nem kezdő motor ebben a kategóriában mivel eldőlhetsz vele és akkor sokat kell kiadnod az idomszettért vagy a fényezésért. Szerintem a Suzuki GS500 (naked) vagy ha a burkolt jobban tetszik akkor Suzuki GS500F. A motor sor 2es hengerelrendezéssel rendelkezik és sokan mondják hogy egy bizonyos tartományban beremeg a tükör a sor 2 miatt de én erre kitaláltam egy nagyon egyszerű módot. leszeded a tükröt beraksz alá egy kis bőrdarabot visszaszereled és már alig rezeg
2014. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen ilyesmire gondoltam, a burkoltabb változatra . Személy szerint én a kinézetet preferálom jobban, és nem nagyon érdekel hogy tud menni 190, vagy 250-nel , 130 Többel úgysem mehetek, és csak az számít ,hogy a 130 ig legyen jó a gyorsulás. És persze használtan vásárolnék, ha csak olyan eget verő a új ára sem számomra , egy egy úttal azért megtennék 100-130 km is így a benzin is számít. De túra motorok nem tetszenek .
2014. júl. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!