Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új motort szeretnék venni és...

Starker kérdése:

Új motort szeretnék venni és megláttam egy szép állapotú GENERIC TRRIGER X50-est, Mi a vélleményetek a motorról gagyi kínai vagy jó?

Figyelt kérdés

#motor #Generic trriger
2014. júl. 10. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
a blokk ebben is ugyanaz a minarelli AM6 amiket a yamahákba, apriliákba, és társaikba tesznek, motorikusan biztos nem gagyi, az más kérdés, hogy minden egyéb a motorblokkon kívül mennyire gagyi, de kétlem, hogy annyira szar lenne...
2014. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"a blokk ebben is ugyanaz a minarelli AM6 amiket a yamahákba, apriliákba, és társaikba tesznek" na persze mesemondó látom te is megetted a kereskedő dumáját
2014. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azt... életemben nem jártam kereskedőnél, de szerintem több blokkot húztam már szét mint te... kezdve a simsontól a 600-as honda xl-ig, az am6 mindegyik motorban am6, tökmindegy, hogy rieju, motorhispania, derbi, yamaha, vagy aprilia, nem ők gyártják a blokkot, hanem a motori minarelli, sokkal olcsóbb megvenni egy komplett blokkot egy beszállítótól, mint fejleszteni egyet...


[link]


a gyújtást szintén más gyártja, mégpedig a ducati, valószínűleg mindegyikben ugyanaz a ducati energia gyújtás van, legalábbis amit eddig láttam mindegyikben az volt, még a régi derbi és minarelli rv blokkokban is...

2014. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy isten vagy legalábbis te ezt gondolod magadról de azért az érdekes hogy egy shercoba vagy derbiben bírja a kínzást de az ilyen koppintott szarokban pedig nem
2014. júl. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi hogy am6 pedig csak egy kínai másolat.

Onnan lehet megkülönböztetni, hogy az egyik oldalon az eredetinél középen van egy csillag csavar,a másoltnál meg egy nagy imbusz csavar.

2014. júl. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az idomok meg az egész szerkezet mennyire bírja aránylag?
2014. júl. 11. 08:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy rakás szar a blokkja , volt hozza sterencsem
2014. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitok!

Úgy döntöttem hogy nem veszek ilyen motort!

2014. júl. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!