Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bejön a motoros bőrcucc?...

Bejön a motoros bőrcucc? Ezért kezdtél el motorozni?

Figyelt kérdés

Szóval olyan emberek kommentjeit várom főleg, akiknek szintén bejön a bőrcucc (akár fétis akár nem), és emiatt kezdtek motorozni. Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire váltotta be reményeiket? Hogy indult? Mik voltak a döntő élmények? Ha kocsit is vezetsz mennyire szoktál át inkább motorra? stb...


Én nagyjából 10 éve vezetek kocsit, kényelmesen nem sportosan, alapvetően az A-ból B-be vezetős típus vagyok. Mindig irigykedve nézem azokat akik hétvégén vagy munkaba/ból motorral teszik meg ugyanazt az utat amit én is, főleg ha menő bőrcuccban vannak, és ez már évek óta így megy. Azt hiszem ki kéne valahogy próbálnom, de nincs a környezetemben olyan akivel elmennék egy körre, és felszerelésem sincs.


Emellett a környzetem inkább le akar beszélni róla, mert az irodai munka mellé inkább a testmozgás passzol a szabadidőben, pl bicikli. Egy barátom azt mondta, inkább vegyek fel a bőrcuccot motor nélkül ha az kell, de hát az meg motor nélkül, nem is tudom milyen, valahogy nem az igazi :/



2014. júl. 11. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Motorozok, de nem bőrcuccban, hanem cordurában. És nem is tetszik a bőrcucc, bár 100 LE feletti motorra én is azt vennék fel.


"mert az irodai munka mellé inkább a testmozgás passzol a szabadidőben"


Ez viszont milyen bullshit?

Van a motoros ismerőseim között mérnök, ügyvéd, orvos, gyárigazgató (élelmiszerkonzerveket gyártanak), kereskedelmi igazgató (autókereskedés)...


A motorozást csak azért érdemes csinálni, ha szeretsz motorozni. Ha csak magamutogatásra kell, akkor felesleges veszélyhelyzeteknek kitenni magadat. Ha csak a bőr cucc miatt kellene, akkor vegyél utcára bőrnadrágot.

2014. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szóval olyan emberek kommentjeit várom főleg, akiknek szintén bejön a bőrcucc (akár fétis akár nem), és emiatt kezdtek motorozni." őket a kék osztriga bárban keresd motorosok között remélem ilyen nincs bár sok a "kávézó" előtt pózoló és lakott területen száguldozó idióta. Motorozni azért motorozik az ember mert jó nem pedig a ruha miatt
2014. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

"Szóval olyan emberek kommentjeit várom főleg, akiknek szintén bejön a bőrcucc (akár fétis akár nem), és emiatt kezdtek motorozni."


WTF? Csak csatlakozni tudok Agent K kollégához. Azért kezdtem el motorozni mert tetszett, semmi köze a fétises baromságokhoz. Bőrgúnyám azért lett, mert sportmotorra váltottam és akkoriban többet pályáztam.


"Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire váltotta be reményeiket?"


Ez mi már?


"Hogy indult?"

1-s fokozatban, általában.


"Mindig irigykedve nézem azokat akik hétvégén vagy munkaba/ból motorral teszik meg ugyanazt az utat amit én is, főleg ha menő bőrcuccban vannak"


Tudom, hogy nagy bálványt döntök le, de a bőrcuccban belerohadsz a nyári melegben ha araszolsz, volt olyan, hogy csak a barátnőm segítségével tudtam kibújni a gúnyából és elhiheted nem voltam orchidea illatú :)

Egy sportmotor meg minden csak nem kíváncsi, szerintem napi használatra tökéletesen alkalmatlan. ( Ismétlem, saját vélemény és sportmotorom van )


"Emellett a környzetem inkább le akar beszélni róla, mert az irodai munka mellé inkább a testmozgás passzol a szabadidőben, pl bicikli."


Erre ugyanazt tudom mondani mint Agent K. :)


"Egy barátom azt mondta, inkább vegyek fel a bőrcuccot motor nélkül ha az kell, de hát az meg motor nélkül, nem is tudom milyen, valahogy nem az igazi :/"


Valóban fantasztikus élmény lehet bőroverállban korzózni. ( Én nem tenném) Kölcsön adom a versenycsizmám és akkor még fokózodik az élmény ahogy bokázol benne :) Ugye nem baj ha hívom a haverokat is röhögni? :)

2014. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

*Egy sportmotor meg minden csak nem kíváncsi


Nagyon jó mondat tőlem, csak gratulálni tudok magamnak. "Egy sport motor minden csak nem kényelmes" ( és egyébként tényleg nem kíváncsi:) )

2014. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem találsz még egy ilyen embert aki a bőrruha miatt motorozna... ha ez a fétised vedd meg a bőrruhát és otthon verd ki rá :D viccen kívül, szerintem neked nem való motor...
2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!