Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik márka melyik modellje...

Melyik márka melyik modellje egykategóriájú egy Ford Focus TDCI,2012/9-es, fekete, újszerű, full extrás autóval?

Figyelt kérdés
Semmi jelentősége sincs, csupán kíváncsi vagyok.

2014. júl. 11. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Peugeot 306, VW Golf VII full extrás változataival nagyjából. Felszereltség szempontjából mondjuk már odaveri a nagyobb kategóriájú autókat is, ha azok normál felszereltségűek mondjuk.
2014. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
opel astra még
2014. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
opel astra J, VW golf 6-7/jetta, toyota corolla/auris, Peugeot 308, citroen C4, renault megane, Honda civic stb. tehát az összes alsó-közép kategóriás autó, ezeknek manapság mind széles a motorválaszték és sok felszerereltségi szint közül lehet választani, legyan az japán, német, francia...
2014. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 11. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Opel Astra H is akár. Akkoriban jöttek ki az utolsó példányok.

Abból is van olyan felszereltségű, ami már vetekszik egy prémium kategóriás autóéval.

De azon néha jókat mosolygok, hogy pl a hasznaltauto.hu-n miket hirdetnek "fell extra" címszóval. Van benne egy xenon fényszóró meg esetleg egy félbőr belső, egy kipörgésgátló és már odaírják csupa nagybetűkkel, hogy full extra. Na, nem ezekre gondolok...

2014. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, elnéztem az évet, akkoriban még bőven gyártásban volt!
2014. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen én is másra értem a full extrát.
2014. júl. 11. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Kompakt kategóriásak.

Mazda 3

Honda Civic

Toyota Auris

Renault Megane

VW Golf

Opel Astra

Peugeot 308

Kia Cee'd

Nagyon sok van, a prémium kategóriában is van kompakt, csak az már nem ez az árkategória (A-class / 1 / A3).

2014. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!