Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan gondom volna 2003-as...

Viktor81 kérdése:

Olyan gondom volna 2003-as 1.6-os benzines citroen xsara picassonál, inditáskor a műszerfal alatt csak kattog valami de az önindító nem hajt s nemindul az autó, de az önindító meglett nézve azzal gond nincs! S a szervíz számítógép sem mutat hibát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami relé vagy test hiba, esetleg zárlat. Gyújtáskapcsolótól elindulva végig nézni a rendszert. Az akksi rendben van, töltés és test ügyileg.? :D
2014. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akksi csinálta ezt peugeoton. Mielőtt ezt csinálta párszáz méterenként leállítottam 5-10 percekre a kocsit kb 10szer. Gondolom ez nagyon leszívta az akksit. Van ezekben már szerintem egy olyan védelem, ha kevés az akksi feszültsége, akkor meg sem próbálja beindítani. Bár neked valami relét lehet hallani, nekem azt sem lehetett.
2014. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!