Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik, hogy autós ütközéskor...

Nilaaa kérdése:

Létezik, hogy autós ütközéskor ha kinyilik a légzsák, a légnyomástól utána fáj az ember füle belül?

Figyelt kérdés

Nekem ezt mondták, h ettől lehetséges, mert a fülemet nem ütöttem meg az ütközéskor, kivül nem is fáj csak belül. A hirtelen légnyomásváltozásra fogták. Először azt hittem, hogy a hirtelen megállás okozta.

És csak az egyik fülem, a bal.

Aztán lehet hogy semmi köze a fülfájásnak az ütközéshez, de hátha tud vki magyarázattal szolgálni.

Csak normális válaszokat kérek, idétlenek kerüljenek.


2014. júl. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, a légzsák elég nagy nyomás alatt működik hogy a másodperc törtrésze alatt kinyílhasson és adott esetben megmentse az ember életét.
2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak nem értettem mitől fáj úgy a fülem még most is........
2014. júl. 11. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A durranás okozta erős zaj miatt is lehet.
2014. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A légzsák kinyílásakor olyan hangerő keletkezik, mint egy gránát robbanáskor. Velem az esett meg, hogy a légzsák fedője a mellcsontom eltörte.
2014. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a balesetkor kinyílt a lufi de magas gyerek vagyok viszonylag hátra van tolva az ülés.

Csak előttem nyílt ki a légzsák mivel be voltam kötve.

Egy kis vér ízt éreztem a számban.

Nem fájt semmim utána.

2014. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki megosztotta élményeit, sajnálom h nektek is volt ilyen rossz élményetek..

mellcsont törés, vér iz.. hát nem semmi de legalább életben vagyunk.........! most már majdnem elmúlt a fül fájásom szerencsére, csak más pontokon fáj itt-ott ahol ütközéskor megüthettem....

2014. júl. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!