Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi (1995-ös) Swiftbe milyen...

Régi (1995-ös) Swiftbe milyen autósrádiót javasoltok max 20000-ért?

Figyelt kérdés

Nem kell valami brutál teljesítményű, csak hogy szóljon valami menet közben, meg tudjon usb-ről is lejátszani.

Azt se tudom alapból hány Din-est kéne vegyek (előtte valami nagyon régi Blaupunkt volt benne, de nem működött)


2014. júl. 12. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Most egy Overmax ov-cr-427b -t néztem ki, ez jó lenne bele?
2014. júl. 12. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:

A DIN a méretet jelöli. 1 DIN-esnek mondják a hagyományos méretű rádiókat, a 2 DIN-es 2x olyan magas: [link]


Ha ilyet akarsz, átalakító kell a műszerfalba, és ez nem fog kijönni 20 ezerből.


Én amondó vagyok, hogy az ilyen Overmax, Hyundai, MNC, SAL, Orion stb, 10 ezer körül kaphatóakat felejtsd el. Általánosságban elmondható róluk, hogy USB-ről lassan, körülményesen olvassák a számokat, és a rádió részük is gyenge, nem jól veszi a jelet.


Rakj hozzá még egy kicsit, 15-18 ezer körül már nagyon jó kis rádiókat kapni. Én ezeket ajánlom:

JVC KD X210, Sony DSX A40UI, Pioneer MVH 160, Blaupunkt Melbourne 120, Kenwood KMM100.


Ezek mind ismert gyártók belépőtermékei, átlagos felhasználásra ajánlva. Bármelyiket is választod, biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz csalódni. És be is férnek a max 20 ezer ft-os keretbe.

2014. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legolcsóbb Pioneer/Kenwood/JVC is sokkal jobb mint ezek a tescos/metros csodák
2014. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld mindenkinek :)
2014. júl. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!