Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon sokan elhiszik a nagyobb...

Vajon sokan elhiszik a nagyobb teljesítményről és kisebb fogyasztásról szóló reklámokat?

Figyelt kérdés

Ma például ezt a marhaságot kaptam e-mailben a napi spam-csomagban (néha megnézem, hogy mivel próbálnak kábítani): [link]


Ez csak egy a sok baromság közül, amit látni lehet, persze a TV is ontja a hasonló szemetet, pl.: "nem kell olaj az autóban, használjon *****-ot", "ha ezzel bekeni, soha többet nem kell mosni és rozsdásodni sem fog", "fújja le ezzel a spray-el és dobja ki az ablaktörlőlapátokat, mert nem kell már utána soha", "ezt a kis szerkezetet rögzítse az üzemanyagcső mellé és drámaian csökken a fogyasztás"...


A reklámszövegek laikusok számára hihetőek lehetnek, sokan bedőlnek ezeknek a marhaságoknak?



2014. márc. 7. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki buta az mindent elhisz. Ezt is.
2014. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez 1 baromság ilyen nincs nem tudom mennyi ez a sz@r de aki ilyet vesz az nagyon megfog lepődni hogy nem eszik az autó kevesebbet
2014. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mint a munka. Van jó munka, olcsó munka, gyors munka. A megrendelő ebből tetszőlegesen választhat kettőt.

Ugyanez a motorra: van nagy teljesítményű, alacsony fogyasztású, hosszú élettartamú. Ebből is csak kettőt lehet választani.

2014. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez szerintem olyan jó, hogy ki is dobom a bóvli gyári feszültségszabályozót az autóból, és ezt fogom beszerelni helyette, mert a leírásból kiderül, hogy a gyári az kb. semmire sem jó, de ez, ez egy CSODA. Akkor szerintem egy tank benzinnel a Föld-Hold távolságot is megtehetem majd, oda-vissza!

Már csak valami másik hasonló csodaeszköz kellene, amit csak be kell dugni a kipufogóba, vagy egyéb nyílásba, és marmonkannákat kell majd magammal vinni, mer' az autó akkor már termelni fogja a benzint nem fogyasztani! (2 db 50% feletti üzemanyag megtakarító eszközzel ez 100% fölé mehetne, és akkor megnyitnám a mozgó benzinkutat)

2014. márc. 7. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki ezeknek a baromságoknak bedől az meg is érdemli,hogy átverjék!Bóvli sz*r kamu az egész ezt pont pár napja olvastam a fele se igaz!Itt egy oldal ami cáfolja ennek a kütyünek a működési elvét és maga a weboldal is egy kamu képeket internetről lopta!De nagyon sok ilyen oldal van én majdnem bedőltem a fogyasztó hatású zöld kávénak amivel hetente 5 kilót lehet lefogyni és nem kell csinálni semmit csak szedni a kapszulát :)!
2014. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az üzemanyagcsöves mágnes nekem bevált, 3%-os csökkenést hozott és azóta stagnál. Semmi hihető nincs benne, de nem volt olyan drága, hogy ne érje meg kipróbálni, és láss csodát, sokszorosan visszahozta az árát 100 ezer km alatt (70 ezer környékén került fel).

[link]

Semmi placebo hatás nincs benne, ugyanúgy nyomom neki (talán épp ebben van a titka, tötymörögve 5.5 litert eszik, de széttaposva is csak 6.2-t, 1.5 benzin, 98 ló).

2014. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!