Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "B" kategóriás jogosítványho...

JoeyTribbiani kérdése:

A "B" kategóriás jogosítványhoz egészségügyi vizsgát hogy lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Hülyén tettem fel mert eléggé sietek úgyhogy nem fogalmazgatok, szóval az a lényeg, hogy megvan már minden a jogsihoz kivéve ugye ez. Na és akiket felhívtam az autósiskolánál azt mondták sajna a jövőhetire már nem férek be és csak augusztus végén indul legközelebb. Ezt nem szándékozom kivárni szóval aki jártasabb ebben az segítene nekem ,hogy ezt gyakorlatilag elvégezhetem bárhol? Például egy másik városba másik iskolánál vagy nem is kell ehhez autósiskola? Előre is köszi :)

Ja és még valami, egyik ismerősömtől bár ez lehet csak valami szokásos hülye legenda, de hallottam ,hogy háziorvos is kiállíthat egy ilyen kis okmányt ,hogy te ezt és ezt tudod és akkor nem kell elvégezni a tanfolyamot csak fizetni ennyit meg annyit. Erről tudtok valamit?


2014. júl. 14. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez autósiskola. Felkészülsz egyedül, megbízható forrásból. Ha van mentős vagy hasonló ismerős, ő megmutogatja 30 perc alatt amit fizikailag végre kell hajtani. Aztán felhívod a vöröskeresztet, bejelentkezel és mész. Háziorvos ilyent nem állít ki.
2014. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nem kell ehez mindenképp egy tanfolyam? Vagy ez is csak lehúzás?
2014. júl. 14. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá tanfolyam. Azonban nem lehúzás, mert ha normálisan meg van tartva, akkor vizsgán és a való életben is sokat segíthet.
2014. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!