Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le az autó indítás...

Miért áll le az autó indítás után egyből, és utána egyszerűen már be se indul, csak nem tom hányadjára? .

Figyelt kérdés
Sziasztok!Adott egy honda civic 1.6 esi , ma reggel elmentem vele , semmi gond nem volt , leálltam benzinkútnál , nem akart elindulni , első indításnál mintha az lenne hogy nem lenne alapjárat és leáll, utána meg nem is tudom elmagyarázni hogyan indítja...de nagy nehezen sikerült elindulnia és eltudtam vele jönni... valakinek valami ötlete esetleg?
2014. júl. 17. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

bocsi de mintha egy szőke nő diagnosztizálna :

" leáll, utána meg nem is tudom elmagyarázni hogyan indítja. "

-kicsoda indítja ?

2014. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én indítom , de azt mondom , hogy olyan , mintha az önindító még forgatná miután már egyszer beindulna csak egy pillanatra és leáll és utána lehet hallani hogy teker még , azért nem tudom igazából elmagyarázni mert ilyennel még nem találkoztam
2014. júl. 17. 08:43
 3/6 kata kata ***** válasza:
Keressél fel egy szakembert.
2014. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom , lehet holnap elviszem, előbb értem haza, megint dolgom volt és most meg nem volt semmi gond.. de azért nem ártana megnézetni szerintem se
2014. júl. 17. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
hőfokjeladó
2014. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyújtáskapcsoló
2014. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!