Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért nem indul be a babetta?

-Dominik98- kérdése:

Mért nem indul be a babetta?

Figyelt kérdés

bővebben: a karbit kipucoltam, szerelő is átnézett szinte mindent rajta

amíg tekerem a pedált addig megy a motor, tehát kap szikrát, de ha leállok a tekeréssel, egyszerűen megáll a motor, lefullad, nem hörög, sem csörög(gázadásra hörög)

szerintem a kondenzátorral van valami baj nem? mert ugye az tárolja az áramot, de nem értem hogy lehetne avval, mert nem nyultam hozzá, csak gyertyát cseréltem, mert a régi már rossz volt. miután gyertya csere megvolt, a motor fulladozott, ugy ahogy feljebb leírtam, a régi gyertyával is. amíg tekerem a pedált, addig jár a motor, ahogy abbahagyom, és lassul a hátsó kerék le is áll a motor

most akkor rossz a kondenzátor(?) vagy a tirisztor? nem kötögettem át semmit, a szerelőnél még jó volt ahogy elhoztam, már nem jó :( minnél gyorsabb válasz kellene! köszönöm !!

(Az olyanok meg hagyjanak hogy tegyek bele benzint meg stb)



2014. júl. 17. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szivató működésével tisztában vagy babetta esetében?
2014. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szivató nlkül is indulnia kéne
2014. júl. 18. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!